Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan kell crackelni?

Hogyan kell crackelni?

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy letöltöttem a Panzer első részét és kell crackelni! De nem megy úgy mint más játékoknál! A crack mappában egy EXE fájl van amit normál esetben átmásolnék és kész, de itt van egy olyan is hogy StarforceClean! Ezzel hogyan tudom megcsinálni! Az exe fájlt átmásoltam a játék könyvtárárba és ezt a StarforceClean-t meg elindítottam akkor kiírta hogy indítsam a gépet újra de így sem jó! Ilyenkor mi a teendő?
2011. dec. 5. 20:54
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha nem egy fájl van, mindent át kell másolni a crack mappából a telepítési mappába.

Ha így sem indul, érdemes a letöltési oldalra visszamenni, és ott megnézni az nfo-t, leírást, telepítési útmutatót, a feltöltő és a letöltők kommentjeit. Valószínűbb, hogy helyben találsz megoldást, itt csak általánosságban lehet segíteni. Ahány játék, és ahány védelem, annyiféle törés létezik, nem lesz olyan aki mindet neked fejben tartja és megmondja lépésről lépésre hogy éppen annál a játéknál mit csinálj.

2011. dec. 5. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Shai-Hulud ***** válasza:

[link]


(bocs)

:-D Pedro

2011. dec. 5. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
33%
Fel kell szívni mind. Aztán bújj el mások elol :D
2011. dec. 6. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!