Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ha letiltottam egy ismerősöm...

Ha letiltottam egy ismerősöm a facebookon de meggondoltam magam és visszajelöltem ő észre fogja venni?

Figyelt kérdés
2011. dec. 6. 13:43
 1/6 anonim ***** válasza:
Csak akkor, ha belenéz az ismerősei listájába.
2011. dec. 6. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi választ! De azt még mindig nem tudom,hogy a rendszer küld e értesítést neki arrol ,hogy ismerősnek jelöltem?
2011. dec. 7. 21:39
 3/6 anonim ***** válasza:
Szeintem nem.
2011. dec. 8. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Honnan szeditek ezt a sok baromságot??? Persze hogy kap értesítést!-.-''
2011. dec. 14. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem kap értesítést a tiltásról, de amúgy persze, hogy észreveszi, hiszen már nem ismerősöd többé a tiltás miatt. Újra meg kell jelölnöd...
2012. jún. 24. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha letiltod, akkor az ismerősöd marad, csak nem lát. (Ha rámegy a profilodra kiírja, hogy a keresett oldal nem jeleníthető meg, ismerőseinél meg nem jelez ki.) Ha törlöd, akkor már csak újra tudod jelölni ismerősnek, azt meg ahogy ha téged jelöl valaki úgy jelzi.
2012. aug. 6. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!