Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért írta ki ezt a hibaüzenet...

Miért írta ki ezt a hibaüzenetet a laptopom?

Figyelt kérdés

Kaptam egy új asus laptopot fel akartam rá másolni pár filmet és ezt a hibaüzenetet írta ki (kék háttérrel): A problem has been detected and windows has been shut down to prevent damage to ypur computer.


If this is the first time you're seen this stop error screen again, follow these steps:


Check to make sure any new hardware or software is properly installed. If this is a new installation, ask your hardware or software manufacturer for any windows updates your might need.


If problemscontinue, disable or remove any newly installed hardware or software. Disable BIOS memory option such as caching or shadowing. If you need to use Safe Mode to remove or disable components, restart your computer, press F8 to select Advanced Startup options, and then select SafeMode.


Egyszer már kiírta ezt amikor í vírusírtót raktam rá. megpróbáltam újraindítani de nem reagált. aztán kivettem az aksit, visszaraktam és bekapcsoltam és első dolgom volt h leszedtem azt a vírusírtót - tettem rá másikat(ez volt vasárnap). utána nem is volt semmi problémája. De most nem telepítettem rá semmit és mégis ezt írta ki és megint nem reagál, akkor mi a problémája?


2011. dec. 6. 14:14
 1/4 A kérdező kommentje:
Ja és windows 7 home premium (64bites) operációs rendszer van rajta, mivel csak azt engedélyezi a gép.
2011. dec. 6. 14:18
 2/4 anonim válasza:
sztem a kékhalál.
2011. dec. 6. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
De miért csinálja ezt, mit rontottam el?
2011. dec. 6. 14:28
 4/4 anonim ***** válasza:
Lehet a videókártyád nem bírja. Cseréld ki egy erősebbre.
2011. dec. 6. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!