Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Akárki csinálhat Release...

Akárki csinálhat Release csoportot?

Figyelt kérdés
Nem is tudom,hogy melyik topika lehet esztet sorolni.
2011. dec. 8. 14:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia igen.
2011. dec. 8. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha tudsz rendszeresen egy adott minőségű anyagot felvenni, vágni, időzíteni (ha mondjuk film, sorozat), vagy játékot, programot fel tudsz törni és van erőforrásod (sebességben) azt megosztani, időt szakítani arra hogy ezt mindig megcsináld és mindig az elsők között tudd terjeszteni, nincs akadálya.

Már csak azt kell kitalálni, hogy milyen szegmensben tudsz elhelyezkedni, mert annak nincs értelme hogy ugyanazt csináld, amit más is.

2011. dec. 8. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Aszt hogy érted hogy milyen szegmensben?
2011. dec. 8. 14:46
 4/5 anonim ***** válasza:
Úgy érti az előző, hogy játékokra specializálódol, vagy filmekre, stb
2011. dec. 8. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Igen, meg annál részletesebben is. Például én sorozatokat szoktam tölteni. Ott is van, aki HDTV-t csinál, van aki DVDripet, vagy mindkettőt, vagy csak Tvripet. Van aki a 720p-1080p minőséget csinálja, van aki csak a DualAudio részét csinálja meg, míg más a képi részét. Tehát a minőségek alapján mindegyikhez tartozik egy vagy több releaser is.

Nem arról van szó, hogy te nem csinálhatod, de aminek vannak bejáratott és elismert készítői, arról az emberek úgysem fognak átszokni másra.

Nem is arról van szó, hogy akkor már új embereknek nincs helye a közösségben, mert mindenre van valaki, de meg kell találnod azt a részét, amit a sok-sok feltétel alapján el tudod végezni profin, és akkor alakul csak ki a közönség, aki majd elvárja a munkádat.

2011. dec. 8. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!