Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Valakinek van véleménye erről...

Jodi kérdése:

Valakinek van véleménye erről a digitalizáló tábláról? GENIUS Tablet G-Pen M712X

Figyelt kérdés
Ha valakinek van negatív vagy pozitív tapasztalata a táblával kapcsolatban ,akkor kérem írja már le,mert ilyet szeretnék venni ,de ha annyira rossz véleményeket kapok róla,akkor leteszek ennek a tipusnak a vételéről! Tudom ,hogy a Wacom a jó,de sajnos nekem arra nincs keretem,és mindenképpen nagyobb felületű táblát szeretnék,szóval minimum A5-et! Nem volt még táblám,de nagyon szeretnék,viszont nincs 50-60-70 ...........ezer ftom a jobb minőségre!A válaszokat köszönöm! :)
2011. dec. 8. 17:10
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Én inkább vennék egy Bamboo A6-t (~25.000) mint egy Geniust!


A szórakozásra kell akkor elmegy a Genius, ha pénzt keresel vele akkor viszont csak Wacom.


Nekem van egy A4-es Wacomom, ezért is ragaszkodnék ehhez.

2011. dec. 8. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Csak hobbi rajzolás célra szeretnék,nem keresek vele pénzt,csak simán hobbi,de olyat szeretnék,ami jó! Nekem az A6 túl kicsi,nem próbáltam még egyetlen egy rajzpadot sem ,ezért nem értek hozzá... igazán nem tudom elképzelni,hogy hogy tudnék olyan kicsin rajzolni! :S Hülyén hangzik,de mivel laikus vagyok e téren ,ezért szeretném kikérni a hozzáértőbb emberek véleményét! Főként portrék,manga és egyéb ilyen rajzolásra szeretném amúgy!
2011. dec. 9. 18:55
 3/15 A kérdező kommentje:
Még ha már itt tartunk, a wacom bamboo táblák közül melyiket ajánlanátok?Mert akkor összegyűjtöm a pénzem és olyat veszek!
2011. dec. 9. 20:20
 4/15 anonim ***** válasza:
nekem egy genius g-pen f509-em van. kb 12.000 forintba került, a5ös méretű, szintén hobbi rajzolás. teljesen meg vagyok vele elégedve, pontos és könnyű kezelni, a toll nyomásérzékeny + 2 stabil gombos, így egér helyett is kiválóan használható. annyi hogy a toll nem támogatja a döntést, valamint a táblára ragasztható védőpapírok nedvesség hatására felgyűrődnek, de ez ebben az árszegmensben sztem belefér
2011. dec. 11. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Mekkora a monitorod? Mert az A6-os Wacom Bamboo-t kb. 20-22"-os monitorig ajánlják. Afölött érdemesebb A5-öst venni. Alatta felesleges. Nagyon finom a felbontása.


Hogy hogy tudnál rajzolni ilyen pici táblán?

Könnyedén, hiszen nem egy húzásból csinálod meg az egész rajzot. Hanem sok apró részletből. A rajzprogramokban van lehetőség nagyítgatni, arrébb tolni a lapot, és így mindjárt nem olyan kicsinek tűnik a tábla.


A Wacom táblákat ingyen kipróbálhatod a Grasshoppernél. Én náluk vettem, szintén először csak kipróbálni mentem hozzájuk. Időpont egyeztetés után szívesen fogadnak, segítenek abban is, hogy melyik táblára lehet szükséged az igényeid alapján. Ezek után már legalább lesz viszonyítási alapod.

[link]

[link]

[link]

2011. dec. 11. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
16.13-as válaszolónak abban igaza van, hogy a szerkesztőprogramban is lehet a képet mozgatni. valamint ahogy nézem, a saját táblámon is használatból eredő apró kopások több mint 90%a egy a6osnál is kisebb területen összpontosul. de! számomra legalábbis nem mindegy, hogy egy csuklómozdulattal 5 centit, vagy a fél képernyőt húzom át (19' + nem rég óta 23'). oké be lehet állítani az aktivitási felületet, de én jobb szeretem ha a teljes kijelzőt el tudom rögtön érni, de mellette mégis finom mozgásokat tudok csinálni. nagyon jól tud jönni az az a5ös méret, az a6osokhoz képest nem is kerül sokkal többe (legalábbis amikor én vettem, kb 10 volt az a6os méret, a saját a5 meg 12)
2011. dec. 11. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Kb 16-17"-os a monitorom sajnos! Egy Wacom Bamboo Pen&Touch-ot szeretnék venni! Ennél döntöttem ,mert ez nekem árban megfelelne! Az A5-ös verzió ami ugye 50-60 ezer ft a duplája az A6-os verziónak ,így az nekem most nem fog összejönni! De megjegyezném 5 éve várok egy táblára,és még nem sikerült! Minnél hamarabb szeretnék! Igen,5 év alatt összegyújthettem volna ,de még nem dolgoztam így nem sikerült! Budapesttől 135 kmre lakom és hát elég nehéz lenne bemenni kipróbálni! :S Szeretnék maradni ennél a Wacom verziónál! :)
2011. dec. 11. 19:34
 8/15 anonim ***** válasza:
hajrá! nekem is volt a kezem alatt wacom tábla, azért éreztem hogy nem tegnap kezdték az ipart :) nem lett volna ennyivel drágább, én is tuti azt vettem volna
2011. dec. 11. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Jól döntöttél, majd meglátod. Ha meglesz a tábla, azért várjuk a véleményed.
2011. dec. 11. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Remélem jó lesz a monitorom is hozzá,amint lehet megveszem és írok róla majd,mert biztos fantaszikus élmény lesz nekem! Ha már ilyen sokat vártam rá! :)
2011. dec. 11. 21:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!