Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mi a különbség egy intel és...

Mi a különbség egy intel és egy AMD között. Igazabol AMD erdekelne hogy miert jobb rosszab?

Figyelt kérdés

előnyök hátrányok. ez a tipus érdekel

AMD Phenom II Quad-Core 955 3.2GHz AM2+ Processzor


2011. dec. 9. 16:00
 1/8 anonim ***** válasza:
És melyik lenne az Intel?
2011. dec. 9. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Olyanhoz nincs ötletem egyenlőre, 150.000 ből szeretnék egy gépet de most az lenne a lényeg hogy mejik miben különbözik. egy intel miben más egy AMD től a típust mellékesen irtam oda.
2011. dec. 9. 16:14
 3/8 anonim ***** válasza:

Ha új gép lenne, akkor miért az AM2+ foglalat? Vagy az is csak példa? Az AMD processzorok általában nagyobb fogyasztásúak, az Intelek drágábbak. Az AMD processzorok több maggal dolgoznak, az Intelek viszont egy magon belül képesek több szálon dolgozni. Az új AMD processzorokban erősebb a grafikus vezérlő.


Nagyjából ennyi, de nem szeretem az általánosításokat... Ha a gépet játékra szánod, akkor ez egy olcsó, közepes teljesítményű, de kissé magas fogyasztású processzor:

[link]

2011. dec. 9. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ez pedig egy kissé erősebb, alacsonyabb fogyasztású, grafikus vezérlővel rendelkező, de lényegesen drágább:

[link]

2011. dec. 9. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Én 4 magos és phenomba gondolkoztam nem 3 magos athlonba. Na de mind1. :/
2011. dec. 9. 16:41
 6/8 anonim ***** válasza:
Az valamivel erősebb és drágább, mint a 3-magos. Ennyi a különbség.
2011. dec. 9. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Pontosítok: jóval drágább. 30e felett vannak a 4-magos Phenomok.
2011. dec. 9. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
de nem drágább egy intelnél.
2011. dec. 9. 17:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!