Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Egy régi számítógépbe bele...

Egy régi számítógépbe bele lehet szerelni a DVD írót? (lentebb)

Figyelt kérdés

Van egy kb 10 éves gépem... (ha nem több) Még az a fektetett gépházú.

500 mb ram,

35 gb merevlemez

96 mb-os videokártya

Azt nem tudom, hogy a tápegység hány w-os.


Az lenne a kérdésem, hogy ha beleszerelném, működne egyáltalán? Nem tenné tönkre a számítógépnek nevezett csődtömeget? :D Na meg egyáltalán hogy kell levenni az oldalát? :D Eddig viszonylag új gépem volt,így nem tudom, hogy hogyan kell ezt szétszerelni.Kicsavaroztam a csavarokat, mégsem jön le a teteje. Adtak hozzá egy kulcsot, azzal kellene kinyitni? Az előző gép tönkrement, ezért vettem meg ezt a sz*rt, hogy legalább netezni tudjak.


2011. dec. 10. 11:57
 1/1 anonim ***** válasza:
A táp az 150 W lehet benne .Ez azt jelenti ha CD-DVD Írva lesz ne használj más folyamatot .Az oldalát told meg erőseben hátra .(gondolom az a tipus).Nem fogja tönkre tenni nem szabadna max nem fog működni ha nem birná a géped .A DVD Íród legyen csak új tipus . Fog működni .
2011. dec. 11. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!