Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan tüntessem el az asztalo...

Hogyan tüntessem el az asztalon levő ikonok nevét körülvevő kék hátteret?

Figyelt kérdés
Azt szeretném hogy az ikonok alatt csak szimplán az ikonok neve legyen, nem akarom hogy a név be legyen festve..Kicsit értelmetlenül tettem fel a kérdést :-s
2009. máj. 16. 11:33
 1/6 anonim ***** válasza:
84%

."Kicsit értelmetlenül tettem fel a kérdést"


De ha én jól értettem, akkor Windows XP esetén:

> Vezérlőpult >> Megjelenítés

A felugró Megjelenítés tulajdonságai ablakban a Megjelenés fülön tudod a képernyő kinézetét változtatni.

2009. máj. 16. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
sajnos nem jó a tanács, mert nem lehet ott és úgy megváltoztatni. Nekem is ugyanez a gondom.
2009. máj. 16. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
videó kártya driver gondra utal. nekem a régi, pár mb-os kártyák produkálják ezt.
2009. máj. 16. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Értem... túlélem :) Csak eléggé idegesítő... Köszönöm a válaszokat!
2009. máj. 18. 18:51
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem ezen egy újra telepítés segített.
2009. máj. 26. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Hali!

Ha nem segítettek ezek a dolgok, próbáljátok ki ezt:

Asztalon jobb klikk->Tulajdonságok->Asztal->Az asztali elemek testre szabása->Web->Asztali elemek zárolását kapcsold ki!

Ez a megoldás!!!

2013. aug. 14. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!