Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan érhetem el a C meghajtó...

Hogyan érhetem el a C meghajtón lévő adataimat, ha a régi operációs rendszerre (xp-re) rá lett rakva a windows 7?

Figyelt kérdés
A c meghajtóm 100GB-os és nagyon hasznos programok, filmek és játékok vannak rajta.(12GB szabad hely volt rajta) Apám feltelepítette a gépre a windows 7-et, ami után a C meghajtón a szabad hely ugyanannyi, vagyis kevesebb a w7 miatt, de a régi adatok mintha elszivárogtak volna. Ha megnyitom a c-t csak a w7-et mutatja (ahhoz tartozó illesztőprogramokat). Hogyan tudnám a régi adatokat elérni? Mert rajta vannak, de mégis láthatatlanok.
2011. dec. 10. 17:45
 1/4 csacsi2 ***** válasza:
Voltak rajta... Ha jól értem most 1 operációs rendszer van a gépen Win7. Telepítéskor legyalulta az xp-t, és ezzel az adatokat is. Soha nem szabad 1 partícióra 2 op.rendszert tenni! DetDataBack for NTFS -el visszaállíthatod a törölt adatokat. [link]
2011. dec. 10. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szia, köszönöm a segítségedet. Azt tudom, hogy nem szabad 2operációs rendszert 1 számítógépen alkalmazni, de édesapám sajnos nem ért ennyire a gépekhez. H
2011. dec. 10. 18:27
 3/4 A kérdező kommentje:
Egyébként találtam egy ilyen megoldást->C:\Windows.old\Program Files. Itt megtaláltm a programokat, amik a helyet foglalják. Már úgysem tudom mindet uttatni, mert nem engedi a gép. Egyébként a hang is eltűnt. Tiszta ideg vagyok. A januárban előadandó munkám is kárba veszett. Még keresgélek a gépen. A
2011. dec. 10. 18:31
 4/4 A kérdező kommentje:
Azért gondolom, hogy még régi adatok is megtalálhatóak rajta, mert a c meghajtó fullig tele van. A programok megvannak, már csak az adatok kellenek. Köszi mégegyszer. És bocsi a 3 kommentet, de vmiért automatikusan elküldi a befejezetlen szövegelésemet a böngésző.
2011. dec. 10. 18:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!