Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért merül le ilyen hamar?...

Miért merül le ilyen hamar? Mi lenne a megoldás?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Tegnap vettem egy sony ericcson xperia x10 mini-t és nemvoltam itthon ezért még este lemerült. egész éjjel fenntvolt a töltőn reggel levettem és most már csak 20%-on van az aksi.levettem a fényt minimumra és át állítottam energia takarékosra. az állapotnál meg van egy olyan pont hogy : Akkumulátor készültsége: kisütés. ez mit jelent ? és mit tudok vele csinálni ?
2011. dec. 11. 14:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem töltötted fel első alkalommal teljesen, és emiatt az akkumulátor cellái nem aktiválódtak. Így azokat a cellákat cseszheted. Lehet, hogy garanciálisan adnak egy új akksit, de nem biztos. Venned kéne egy utángyártott aksit. A Sony Ericsson honlapján valószínűleg rendelhetsz hozzá eredetit.
2011. dec. 13. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Igyis ugyis hamar lemerül. Ennek a legnagyobb oka az érintő panel és az operációs rendszer.
2011. dec. 13. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
az a baj h beépített aksis és akk most vigyem el szervízbe?
2011. dec. 14. 07:31
 4/5 anonim ***** válasza:
Ja tem tudtam. Akkor szerviz (első voltam)
2011. dec. 14. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A rendszergazda válasza -


Az, hogy érintőpanel ÉS oprendszer, légből kapott sületlenség. Nekem van tarcsiban (most már inkább azt használom) egy érintőpaneles nagyméretű Samsungom a Live!With Walkman mellett. A Samsung JAVA oprendszert használ. Kettő hét normál használat mellett, ez főleg telefon+sms. Az Ericsson csak be van kapcsolva, semmit sem csinálok vele, kártya sincs benne, wifi, bt kikapcsolva, gps letiltva. Csak az opreációs rendszer és az óra megy, így másfél nap alatt süti ki az 1200mAh-s EP500 akkumlátort. A samsung két hetet bír nálam. (relatíve keveset telefonálok) Tehát a helyes válasz - KIZÁRÓLAG AZ ANDROID BŰNE AZ, HOGY A TELEFONOD EGY NAPOT SEM BíR KI.

2013. jún. 23. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!