Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Kitöröltem valamit a gépről,...

Kitöröltem valamit a gépről, és most nincs hang, egyáltalán, hogy csináljam vissza?

Figyelt kérdés
Az úgy volt, hogy kiírta a gép, hogy kevés a lemezterület, és akkor a programok telepítése és törlésénél elkezdtem kitörölni dolgokat. És volt egy olyan, amiről nem tudtam, hogy micsoda, és kitöröltem.. És most nem működik se a hangszóró, se a fülhallgató, és ugye ott jobb oldalt a tálcán kéne lennie egy kis ikonnak, amivel be lehet állítani, hogy milyen hangos legyen, és az is eltűnt. Szóval kitöröltem a hanglejátszó programot, vagy mit.. Hogy lehetne visszacsinálni, vagy letölteni? Valaki segítsen légyszi:/
2011. dec. 11. 15:02
 1/7 anonim ***** válasza:
Beteszed az alaplaphoz kapott CD-t és feltelepíted az audiodriver-t.
2011. dec. 11. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nem valami audio... programot töröltél?
2011. dec. 11. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
na, megvan, mit töröltem le.. realtek ac97. szóval ez az izé program. és le is töltöttem netről, meg telepitettem, de hang még mindig nincs. valami új hardverről dumál, de ha rámegyek, hogy telepítse, akkor semmi, lehet, hogy CD-t kér, de az nekem nagyonnincs. szóval, cd nélkül nem lehet megoldani?:// francbamár, mitcsináltam?://
2011. dec. 11. 15:12
 4/7 anonim ***** válasza:
igen a haverom is azt törölte. nem volt neki hang. utána újra telepítette és minden jó lett.
2011. dec. 11. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
de basszus, újratelepítetem és még mindig nem jó..
2011. dec. 11. 15:50
 6/7 A kérdező kommentje:
ááá, megdöglök.. letöltöttem már kétszeer, és SEMMII, valaki segítsenmááááár
2011. dec. 11. 15:56
 7/7 anonim ***** válasza:

A realtek oldaláról szedd le a kártyádhoz a drivert. Ha csak a programot szeded le abban nem biztos, hogy van driver megnézed milyen típusú a kártyád és a realtek oldalán megkeresed a hozzá való drivert.

(Legközelebb ami nem tudod mi ne töröld.....>-< )

2011. dec. 12. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!