Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Fülhallgató egyik fele szól csak?

Fülhallgató egyik fele szól csak?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Az lenne a problémám, hogy vettem egy fülhallgatót (5ezerért szóval nem is gagyi sz*r) és rá egy hónapra nem szólt az egyik fele(bal nem szólt). Ha kicsit megmozgattam akkor jobb volt, majd később már egyik sem szólt rendesen (mozgatni kellett). Vettem egy másik fülhallfatót is (már csak 1800ért ;D ) És ugyan ez a probléma lépett fel.. Ez ilyen általános probléma és dobhatom ki őket vagy van rá valami megoldás? Nem hiszem, hogy érintkezési hiba vagy a kábel szar mert tökéletes állapotban van mind2, bár csak erre tudok gondolni Köszönöm előre is :)


2011. dec. 13. 14:42
 1/4 MaXXeGee ***** válasza:

Mindegyiket ugyanarra a kimenetre csatlakoztattad? Több eszközről is próbáld ki, ha mindegyiken ugyanezt tapasztalod, akkor bizony a fülhallgatók a rosszak :)

Ha másutt szól rendesen, akkor az az egy kimeneti forrás (illetve annak csatlakozója lesz a ludas.

2011. dec. 13. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
igen, sajnos a fülhallgatókkal van baj ugyanis másik eszközön sem megy viszont ugyan azokon az eszközökön más fülhallgató megy rendesen.. számomra felfoghatatlan, hogy lehet 2 fülhallgatónak ugyan az a baja..:S és a fülhallgatókkal nem lehet valami csinálni?:D
2011. dec. 13. 14:55
 3/4 MaXXeGee ***** válasza:
100%
Lehet rajtuk kábelt cserélni, amit magad szerelsz meg. egy kis műszaki érzékkel ez könnyen megoldható. pár száz forintos kiadás.
2011. dec. 13. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
66%
Nekem is ugyanez a problémám... És hogyan cserélek benne kábelt??
2014. febr. 2. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!