Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Karácsonyra szeretnék notebook...

Karácsonyra szeretnék notebook-ot venni, érdemes ezt megvenni?

Figyelt kérdés

Asus X54H-SO157V

CPU:Intel Pentium Dual-Celeron B800,RAM:4 GB HDD:320GB,

VGA:Intel GMA HD 2000,webkamera,2xUSB 2.0

HDMI-port,wifi BGN,dvd író

Microsoft Windows 7

95.e Ft

Azt hallottam,hogy minél nagyobb a processzor annál jobb,de itt most milyen? Annyira nem értek hozzá.


2011. dec. 15. 09:12
 1/5 anonim ***** válasza:

mire kellene?mert ha annyira nem nyúzod a hiper szuper gémekkel akkor tökéletes


viszont kár megvenni iwin7tel mert azt is kifizettetik veled.telepítsd magad vagy vki ismi megcsinálja sztem..

2011. dec. 15. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 lindmayer ***** válasza:

alapvetően igazad van, de ebben a kategóriában úgysem kapsz atomerőművet, de nem csak a proci számít.

Én keveslem azt a két usb portot, és windows nélkül jobbat is lehet kapni

én ezt ajánlom: [link]

ugyan a procija gyengébb, de ennek a videókártyája jobb

Ha elsősorban játékra kell, akkor ezt egyáltalán nem fogos arra tudni használni( kivéve ha több mint 5 éves játékokkal akarsz játszani), d netezésre, filmnézésre és szövegszerkesztésre tökéletes

ha meg erre kell akkor egy linux is megteszi ubuntu.hu-n letölthetsz egy ubuntut vagy kubuntut, és elég sok használati segédlet van ott fennt

2011. dec. 15. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én semmiképpen se venném meg...


Hamár veszek valamit akkor kicsit drágábban, de jobbat.


Celeron procsszorral szerelt notebook olyan 4-5 generációval elmúlt már...

nemjó cucc..

2011. dec. 15. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Igazából csak internetezésre kellene. Játszani nem játszanék vele. Még mindig nemtudom akkor melyik legyen.
2011. dec. 15. 12:02
 5/5 jamply válasza:

Ne higgyj Nekik!!

Nem olyan rossz ez a kis gép mint elsőre tűnik. Ez a "Celeron" már nem az a celeron mint amire az előző kommentező gondol! Ez a Dual-Celeron B800-as egy teljes értékű "Sandy Bridge architecture", lenne ha nem lennének letiltva olyan funkciók melyek csak a Core i3/i5/i7-ben vannak engedélyezve. De még igy is "kenterbe veri a 2-4 évvel ezelőtti Core2-duo processzorokat (T71xx, P65XX, stb.) Ráadásul a teljesitmény-felvétele (TDP) csak 35W, és ez már 32nm-es technológiával készült!

- Ha Nekem nem hiszel nézd meg a notebookcheck.com-on : [link]

- Az USB látszólag csak két db, de abból az egyik USB2.0/USB3.0 !! Nem sok laptopon van USB3.0-as csatlakozó ma-még!! (Én személy szerint egyet sem tudok ebben az ár-kategóriában)

- Memória: 4Gb DDR3/1333 Mhz (Bár a RAM-ok most olcsók!)

- Viszont a Winchester árak az egekben!! Ebben mégis csak egy 320-as "duruzsol.

- Ami az op.rendszert illeti: egy 64bit-es Win7 Home Premium min. 25e Ft (és ez így eredeti!!)

Ha a 25e levonod a 90e Ft-ból az 70.000 Ft. Ennyi pézt "ez a VAS" a hülyének is megér!! (És akkor nem is beszéltünk az egyéb extrákról amit az ASUS rárakott: Turbo-Boot, BackUp-recovery, stb.)

Az egyetlen érv ami miatt lebeszélnélek róla: lehet, hogy Te viszed el előlem az utolsó darabot!! (mert-hogy Én is szemezgetek vele).

Rohanok is az Auchan-ba, hogy lehetőleg megelőzzelek!!

2011. dec. 16. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!