Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Egy régi játékot keresek, ki...

Egy régi játékot keresek, ki ismeri fel?

Figyelt kérdés
DCCD klub mellékletében voltak a legjobb WIN95 játékok, és ezek közül valamelyiken rajta volt egy játék, ahol egy piros helikopterrel kellett menni és lövöldözni például talán méheket is. Valaki felismeri és tudja a nevét?
2011. dec. 15. 23:31
 1/4 TheLaLee válasza:

Üdv!


A játék neve "Helicop Investigates Words And Numbers, a fejlesztője pedig a Lander Software

2012. márc. 17. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 apácska válasza:
Ugyanezen a cd-n volt egy játék amiben 2d-s pályán kellett menni valami rókaszerűvel. Valami ügyességi játék volt. Azt nem ismeritek véletlenül?
2012. ápr. 18. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 TheLaLee válasza:
Hmm.. rókaszerű? Én a 'Claw' című játékra tippelek, amiben egy kalóz macskával kellett menni, lila ruhás kutyákat lekardozni és hasonlók. ( http://www.youtube.com/watch?v=50ytYFxd16I). Ha jól tudom ingyenesen letölthető már a játék, de ha ez az és szükséged van rá, írj egy e-mailt és elküldöm :) (rockerlalee@gmail.com)
2012. ápr. 23. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Én ismerem a Helicop játékot! 6-7 évesen játszottam vele egy először és utoljára, de annyira meg akartam szerezni a teljes verzióját hogy nem igaz. Most 20 éves vagyok, de nagyon jó az emlékező képességem, a fő gonosz a játékban Dr. Know aki különféle pályákon más és más robotokkal jött és a helikopterrel le kellett azokat győzni. Game Over-nél a mini robotok szét szedték a helikoptert Dr. Know háta mögött, na az volt egy epikus rész. xD
2012. ápr. 27. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!