Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mit csináljak-telepítsek-friss...

Mit csináljak-telepítsek-frissítsek?

Figyelt kérdés

64 bites win7-es notebookom van(ami közel sem notebook méretű...)


Az a bajom,hogy a gépem mindig egyre lassabb lesz.Egy ideje már a Google Chrome-ot is nehezen indítom.(Szabad helyem van elég a gépemen.)Használok CCleanert,rendszeresen,de semmi javulás.Mostanság már bekapcsolni is nehezen lehet.Az üdvözlő üzenetnél újabban mindig valami programkódokat ír ki pirossal,nagyon kicsi számokkal(ilyesmiket ír ki 4 oszlopban kb.: 2332432432.....,persze a számokat most csak kitaláltam).Symantec vírusirtót használok,de soha nem talál vírust.Előtte még 100-féle vírusirtót kipróbáltam,azok sem találtak semmit,amit azért én nehezen hiszek el,főleg hogy eléggé sok mindent töltök le.


Valami javaslat?Amikor Kasperskyt használtam,a gépemnek semmi baja nem volt,de sajnos a fizetett kasperskym lejárt,és nem kaphattam újat.A Kasperskynek a free változata is jó?Nem tudom,hogy mit csináljak,az is lehet,hogy valami más baj van a gépemmel,nem pedig a vírusirtóval vannak a gondok.


14/L


2011. dec. 16. 10:07
 1/5 anonim ***** válasza:

Próbáld a merevlemezt töredezettség -mentesíteni. A Ccleaner nagyon jó karbantartó, de a lemezeid lehetnek töredezettek, és ilyenkor is lelassul a gép.

[link]

Innen nyugodtan letöltheted, és futtasd le. Haszálata egyszerű, ha még nem használtál ilyesmit, kicsit megtart míg végez. Előtte futtasd le a CCleanert aztán defrag. Ha ez sem gyorsít akkor passz:)

2011. dec. 16. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A W7-64Bites op. rendszered jogtiszta? Mert ha torrentezéssel vagy más illegális uton nyerted, akkor ott a baj, tisztithatod, karbantarthatod bármivel, eredmény nem lesz.

Daráld le ezt az op. rendszert és tegyél fel ujat.

2011. dec. 16. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Jogtiszta a notebookom,boltban vásároltuk.Ugyanakkor vannak torrentjeim.
2011. dec. 16. 13:57
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem a notebooknak/hardvernek/ kell jogtisztának lenni, hanem a rajta lévő W7 op. rendszernek/szoftvernek/ . Azt elhiszem, sőt biztos, hogy a gép jó.
2011. dec. 16. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Minden jogtiszta rajta.Csak van egy játék,az nem jogtiszta(Sims),de minden más az.
2011. dec. 16. 20:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!