Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért ment el a net a gépemen?

Miért ment el a net a gépemen?

Figyelt kérdés

Routerrel van 2 asztali gépem netre kötve, az egyiken jól megy a net minden, a másikon viszont egyáltalán nincs.


Eddig csak olyan fordult elő, hogy ritkán egy idő után elment, és vissza is jött, de most egyáltalán nincs.

Gondoltam vírusra, de hiába futtattam le a vírusírtót semmi, átdugtam a router egy másik portjába, akkor sincs semmi...

Ráadásul meg a jobbik gépem az...


Annyi igaz, hogy azon a gépen már több mint 2éves az op rendszer, a rosszabbikon viszont csak pár hónapos.

A jobbik gépen Vista van, a rosszabbikon Win7.


Mit kezdjek vele? Újratelepíteni nem nagyon akarom...


2011. dec. 17. 15:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Hívd fel a router gyártójának ügyfélszolgálatát.
2011. dec. 17. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Bocsánat hogy nem ezzel kezdek, de kismillió kérdésnél fordult elő az hogy a legkisebb hibával is odaírjátok hogy ezt " újra kell telepíteni?" Nem a legtöbb esetbe nem, mint hogy most sem. Ezeket ajánlom kiprobálásra. Nézde meg hogy a gépedből nem e jött ki lan (net) kábel.

Nincs e megtöredezve, esetleg nem sérűlt-e. Ha a jobb alsó sarokban a net elérése jele azt mutatja hogy nincs összeköttetés (piros x-el) akkor valószinű hogy nem a router a hibás, viszont ha nincs ott se a piros x, se a kék földgömb szerűség (ami azt mutatja hogy van net) akkor a router lehet a hibás, hiszen akkor érzékel valamit de nem tud mit kezdeni vele. Végső esetbe ha nem találnál a zsinorba hibát, probáld a rosszabbik gép zsinorját használni a jobbik gépedbe!

2011. dec. 18. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Ezt mindet alapból megcsináltam...

Am érzékeli a netkabelt nincs piros x de kis foldgomb sem.

Anno a régi gépem majdnem ugyan ezt csinálta virustalanitottam utána kicsit jó volt de nem volt tökéletes így ujra raktam.

2011. dec. 18. 08:40
 4/4 A kérdező kommentje:
Jahh a routernek meg semmi baja
2011. dec. 18. 08:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!