Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ha Vaterán licitáltam valamire...

Ha Vaterán licitáltam valamire, attól hogy viszonylag elég minimál összeg, az eladó "köteles" eladni nekem, ha én nyerem? ( bőv. Lenn)

Figyelt kérdés

Ez így elég bonyolult volt, na szóval tisztábban:

Licitáltam 1 ruházati cikkre ezervalahányszázért... A cucc többet ér (sztem min. 4-5ezret) és az aukció hamarosan lezárul. Ha addig más nem licitál, ill. az eladó nem zárja le az aukciót, akkor nekem "kell" eladnia a terméket?

Úgy értem, ha ezt nem teszi akkor negatív pontozást kap?

Vagy hogy van ez?

(most elöször vateráztam, tehát nem nagyon értek ilyen dolgokhoz)



2011. dec. 19. 01:07
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ állított-e be minimálárat.

Ha nem és megnyered, akkor annyiért köteles eladni.

2011. dec. 19. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 MaXXeGee ***** válasza:
100%

Ha a licited érvényes volt és elérte a minimálárat (vagy nem volt minimálár) és te nyerted meg akárcsak 1FT-ért is, akkor is az eladó köteles neked eladni az oldalon szereplő azaz az általad felajánlott összegért eladni neked a terméket. Amennyiben nem teszi, nem csak hogy negatív pontozás illeti hanem a polgári törvénykönyv ide vonatkozó pontjai alapján felelősségre is vonható. Ugyan ez vonatkozik a megnyert aukciók átvételére/kifizetésére is.

ezt a vatera szabályzata is tartalmazza :)

2011. dec. 19. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Nem volt minimálár... akkor reménykedek :D
2011. dec. 19. 01:31
 4/4 anonim ***** válasza:
:) kivéve ha valakinek védett licite van !
2011. dec. 19. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!