Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Újraraktam a Windows 7-et a...

Újraraktam a Windows 7-et a gépemre és elkezdett forrósodni. Valami ötlet hogy mi baja?

Figyelt kérdés

ezelött 40 és 50 fok között volt úgy, hogy mindenféle program futott a háttérben, amióta újratelepítettem, egy szimpla programnál már képes felmenni 65-70 fokra is. Nem hiszem hogy az új OS a gond, mert Windows 7 Home Premiumot raktam rá, ugyanaz ami elötte volt. De más "gyanusítottam" nincs... Normál esetben azt gondolnám, a ventillátor gyengélkedik, de egy újratelepítés ideje alatt csak nem ment tönkre.

Ha számít valamit, ilyen a gépem:

[link]


2011. dec. 19. 17:52
 1/3 anonim ***** válasza:

Ágyban, ölben vagy asztalon használod?

Mert jól csak asz asztalon szellőzik a hűtés.

Még lehet poros a venti/hűtőborda is, de ha eddig jó volt ez kizárva!

2011. dec. 19. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Asztalon, és nemrég tisztítottam ki a ventillátort is.. szóval az tényleg ki van zárva... szerintem az OS valamiért kínozza a videókártyát (vagy azt amit forrósítani szokott) nem lehet esetleg, hogy rossz verziójú OS-t raktam rá? Win 7 home premiumból hány verzió van?
2011. dec. 19. 19:24
 3/3 anonim ***** válasza:

A processzorterhelés mekkora?

A ventit hogy takarítottad ki leszedted az egész hűtőbordát? Ha leszedted akkor újra kellett volna pasztázni mielőtt visszarakod.

Az oprendszer miatt nem lehet ilyen meleg, viszont ha a proc terhelés magasan van, értem ezalatt a 80-90%-t akkor elkpzelhető emiatt a melegedés. Hogy melyik programtól van azt neked kell kideríteni.

2011. dec. 19. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!