Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Xbox360 monitoron? Megoldható?...

Xbox360 monitoron? Megoldható? Élvezhető azon játszani?

Figyelt kérdés
Mostanában szemezgetek az xbox-al, viszonylag tűrhető áron lehet már hozzájutni egy használthoz, azonban nincs pluszban még 80 ezrem egy 100 centis lapostévére. Rá lehet kötni egy 17 colos régi monitorra? Normális játékélményt nyújt majd?
2011. dec. 19. 18:06
 1/5 anonim ***** válasza:
sztem élvezhető nem lesz,én gépen szeretek a legjobban gamelni^.^
2011. dec. 19. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Na jó, de veszek egy xboxot és nem kell 2 évente 70 ezret rákölteni hogy menjen rajta a legújabb játék.

És légyszi csak az válaszoljon már, aki érdemileg hozzá tud szólni, tehát mondjuk látott már xboxot.

köszi :)

2011. dec. 19. 21:17
 3/5 anonim ***** válasza:
Élvezni élvezhető, végülis élményben ugyanolyan, mert monitorhoz meg közelebb ülsz mint a TV-hez. De ha nem HDMI-s monitorod van, akkor kelleni fog egy HD AV kábel.
2011. dec. 20. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
sztem egyáltalán nem lesz élvezhető egy akkora monitoron, nekem is van xbox-om és én egy régi 80cm- es samsung kockatévére kötöttem rá:D
2011. dec. 21. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
nekem 22 colos monitoron élvezhető
2011. dec. 21. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!