Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » SOS! Egy képszerkesztőt ki...

SOS! Egy képszerkesztőt ki akartam próbálni, és elkezdtem mindenfélét rápakolgatni a képre meg irogatni. De amikor elmentettem az rámentette az eredetire és most nagyon rosz. Hogyan tudom eltüntetni? Van valami másik olyan progi?

Figyelt kérdés
Légyszi segítsetek...:S
2011. dec. 19. 21:14
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem tudod visszavonni. Ez a különbség a mentés, és a mentés másként funkció között. A mentés rámenti a módosítások a betöltött fájlra. A mentés másként pedig meghagyja az eredetit, és a módosított fájlból hoz létre egy új példányt.


Miután bele lett mentve a képbe a hatás, azt neked semmi nem fogja leszedni, mintha csak visszavonnád. Esetleg akkor lehet, ha szerkesztőt nem zártad be, és elérhető a visszavonás menü. De sok program a mentés után üríti az előzmények tárolóját, így utána nincs visszavonási lehetőség.


Legközelebb figyelsz a két mentési mód különbségére. Vagy ha megvan a készítő eszközön esetleg a kép, vagy a tárolásra használt memóriakártyán, vissza tudod állítani az eredeti helyről. Ha nincs, akkor itt elfogynak a lehetőségek.

2011. dec. 19. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
De kár... :( azért köszönöm... :(
2011. dec. 19. 21:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!