Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Windows7 Home Premium 64bit-et...

Carmike10 kérdése:

Windows7 Home Premium 64bit-et telepítettem a Laptopomra amibe 4GB RAM van. Miért érzékel amikor mikor feltelepítettem a Win7-et a RAM-ból 4GB helyett csak 3,68GB-t?

Figyelt kérdés
De a RAM-nál ott van kiírva h 4GB de csak ennyit érzékel csak mellég is van írva hogy 3,6GB érzékelve. Ha az alap Windows7-et rakom rá ami a Laptop rejtett partícióján van ott 4 gigát érzékel. Mi lehet a problémája? Mi lehet a problémája? Mellesleg se videókártyát se CPU-t se semmit nem telepít az elején mint péndául nekem telepített más gépeknél a windows7 a windows telepítéseknél.
2011. dec. 20. 07:17
 1/4 bembinó ***** válasza:
Nos igen nem véletlenül árulták a régen a laptopokat 3 gigával és nem 4-el... :D
2011. dec. 20. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A maradék az a virtuális memóriája, ne ijedj meg.
2011. dec. 20. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
És akk hogyan tudnám átálítani?:O
2011. dec. 21. 22:02
 4/4 anonim ***** válasza:
Sehogy, a virtuális memória az virtuális memória.
2011. dec. 22. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!