Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Winrar filmen kitömörítve...

Winrar filmen kitömörítve miért nincs hang?

Figyelt kérdés
Elkeseredett anyuka kéri a segítségeteket!letöltöttem a kisfiamnak a Bogyó ésBabóca mesét winrar formátumban.Kitömörítés után átmásoltam pendrive-ra ,hogy megnézzük de nincs hang.Mi lehet az oka?
2011. dec. 20. 19:20
 1/9 anonim ***** válasza:
Szia honnan töltötted?
2011. dec. 20. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Bithorlo-ról.

Ötlet?

2011. dec. 20. 19:25
 3/9 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy min akarjátok nézni Bogyót és Babócát, de valószínűleg a windows alapértelmezett lejátszóját akarjátok eme célra használni.

Na ez nem kell. Helyette töltsél le egy video lan nevű programot innen ( teljesen ingyenes és jó ):


[link]


Ezzel kell megpróbálkozni és remélhetőleg Pogány Juditot is meg fogjátok hallani!

2011. dec. 20. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Annak ehhez semmi köze, h rarból tömörítetted ki. Valszeg olyan audiokodek kell hozzá, ami nektek nincs meg. Ha jól értem, asztali lejátszón szeretnétek nézni, de azon sajnos nem fogjátok tudni, mert arra nem lehet kodeket telepíteni. Nézzétek gépen, v töltsd le máshonnan!
2011. dec. 20. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!


A számítógépen tökéletesen működik a hang,pendrive-ra átmásolva a DVD lejátszón nincs hang.Talán nem jó a fájlformátum?

2011. dec. 20. 19:40
 6/9 anonim ***** válasza:
Írjátok át DVDre úgy, hogy DVD film formátumba rántjátok bele a fájlt, így biztos olyan hangja lesz amit a DVD le tud játszani. Emlékeim szerint pl a Nero tud ilyent. Bevallom én sose csináltam még :D
2011. dec. 20. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A fájlformátum jó, csak a hang olyan kodekkel van lekódolva, amit a lejátszó nem ismer!
2011. dec. 20. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Amikor behúzod mint DVD FILM sáv akkor szerintem a hangot is ákonvertálja olyanra amit a DVD is tud. Azért egy újraírható DVDén kísérletezzetek :D
2011. dec. 21. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen Nektek!Boldog karácsonyt kívánok!
2011. dec. 21. 08:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!