Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Van egy HP spc 2355 típusú...

Van egy HP spc 2355 típusú nyomtatom és nem találok sehol hozzá működőképes drivert Windows 7-re . Valaki linkelne nekem eggyet ( ami biztos hogy működik )?

Figyelt kérdés
2011. dec. 20. 20:40
 1/2 anonim ***** válasza:

Bár nem tudom működik-e:

[link]

2011. dec. 20. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Harkálydoki válasza:

Ehhez a nyomtatóhoz gyárilag Xp-hez készült driver. (ez nekem meg van.) Később a Vista-hoz is készítettek, ami jelenleg is letölthető. Windows 7-hez azonban nem. Aki a Vistát frissítette Win 7-re és előzőleg telepítette rá ezt a nyomtató programot az még talál egy frissítő drivert, ami alkalmassá teszi a Vista-hoz készült nyomtató drivert a Win 7-en való működésre. Ez a frissítő driver azonban nem alkalmas arra, hogy közvetlenül a Win 7-re telepitsd.

A Win 7-nek van egy belső nyomtató driver-e amivel ha nem is tökéletsen, de lehet működtetni a hp psc 2355 nyomtatót

2018. jún. 5. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!