Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Egy ilyen típusú gépen milyen...

Egy ilyen típusú gépen milyen ( autós ) játékok indulnának?

Figyelt kérdés

Memória 1GB

Videókártya : 64mb

És Dual procis


NFS Most Wanted-et szépen viszi.. esetleg még valami ötlet ? :)


( normálisabb válaszokat kérnék.. )


2011. dec. 21. 12:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Semminek nem írtad le a típusát.
2011. dec. 21. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Jaj azt el is felejtettem.

A videókártya : intel 82945g express chipset family


még valamit leírjak ? ( csak mert nem nagyon értek ezekhez :) )

2011. dec. 21. 13:04
 3/5 anonim ***** válasza:
Az intel igp játékra teljesen alkalmatlan. Azon is csodálkozom, hogy az NFS megy egyáltalán. Szóval ha játszani akarsz, akkor ennél régebbi dolgokkal, maximum... Az NFS előző részei, esetleg tehetsz egy próbát az F1 2002-vel.
2011. dec. 21. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
És akkor vennem kéne bele egy új videókártyát ? ( ha igen akkor milyet ? olcsóbb kategóriásra gondolok.. )
2011. dec. 21. 13:17
 5/5 xvale válasza:
nev szerint nem tom nekem van 1gb nvidia gt 220 az elég jol viszi a mostani játékokat,de minimum sztem 512mb-s kell ami tamogatja minimum a shader 3.0-at es attol feljjebb,es attol is fug h milyen alaplapod van:)
2012. febr. 6. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!