Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A telenoros telefonoknál...

A telenoros telefonoknál tényleg nem lehet 0. facebook.com-ot használni? B*szki ha én ezt tudom akk T-mobilos telefont veszek. és ha ESETLEG lesz a telenornál is ingyenes facebook akk mikor?

Figyelt kérdés
2011. dec. 21. 16:52
 1/3 anonim ***** válasza:

Hónapok óta majdnem minden napra jut egy kérdés az ingyenes facebookról t-mobile-ra. A másik fele az ilyen kérdéseknek, hogy máshol van-e ingyen, amire az a válasz hogy nincs. Ha eddig ezen átsiklottál, és nem hallottad még a környezetben sem senkitől, esetleg reklámokból, akkor sikerült jól félreválasztanod.


Azt meg senki nem mondja meg, hogy mikor lesz, ha lesz. Úgyis csinálnak belőle kampányt meg promót majd eleget.

A t-mobile is csak addig nyomatja, amíg rászoknak az emberek, mert utána sokan még pénzért is képesek lesznek tovább használni, mert nem tudnak elszakadni az oldaltól, és muszáj telefonról is képben lenniük minden percben.

2011. dec. 21. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az ingyen fb csak a T-Mobilenál van. Ez elég pech...
2011. dec. 21. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
hát eddig r*hadtul nem hallottam..najó annyit h a 0.facebook.com ingyenes de azt nem h melyik szolgáltatónál..azt hittem mindenhol...
2011. dec. 21. 17:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!