Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » IPod Touch 4G dfu és akadás...

IPod Touch 4G dfu és akadás Apple logonál?

Figyelt kérdés
Haverom odaadta iPod Touch 4G-jét. Az a baj, hogy az Apple logonál (bekapcsoláskor) megáll, és nem csinál semmit. Néztem már mindenféle tutorialt, meg egyebet, de egyik sem segített. Mindegyik DFU módról ír. Követem a lépéseket, el is feketedik a képernyő, de a gép (meg a kellő progik) nem érzékelik, sem mint DFU, sem mint sehogy. Próbáltam redsn0wt,iBooty-t. Egyik se jó. Az a baj, hogy nem tudom mivel jailbrake-elte ki. Azt tudom iOS 5 van rajta, meg azt is JB-s. Mivel most kaptam ilyen állapotban, iTunes-on még nem volt szinkronizálva, bekapcsolni se tudom.
2011. dec. 21. 20:06
 1/10 anonim ***** válasza:
Basebandet cserélt tajta majd restorálta. Meg kell nézni melyik baseband volt rajta majd ugyan azt visszarakni és már működik is.
2011. dec. 21. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
És azt hogy csináljam :)?
2011. dec. 21. 20:11
 3/10 anonim ***** válasza:
Mivel restorálva volt így csak meg tudod kérdezni tőle. Vagy pedig a legújabb OS-t kell felrakni rá módosított basebandel.
2011. dec. 21. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Most olvastam, hogy az iPodnak nincs basebandje. Akkor most mi van? És ha van, hogy módosítom a basebandet?
2011. dec. 21. 20:17
 5/10 anonim ***** válasza:

Van baseband.

RedSnow-al meg tudod csinállni asszem a belépés után amikor beolvastatod vele az OS-t utána ki tudod választani , hogy használja az Ipad basebandjét. 05.16.00 majd kövesd az utasításokat.

2011. dec. 21. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
De ez ipod.
2011. dec. 21. 20:21
 7/10 A kérdező kommentje:
És az a baj, hogy a redsn0w nem olvassa. Mindig enter DFU mode, és ugyan elvileg abban a van a touch még sem érzékeli. :/
2011. dec. 21. 20:23
 8/10 anonim ***** válasza:
Ne is haragudj de szerintem inkább keress akkor egy olyan embert aki ért hozzá mert végkép kinyirjátok a készüléket. Vagy olvass el egypár oldalt ( Angolt ) ahol updatelik a készülékeket.
2011. dec. 21. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Másik gépen próbáld meg. Ne legyen hosszabító kábel. Nekem is 3. gépből kellett kiválasztanom amelyiken ment.
2011. dec. 21. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Azt mondta nem cserélt semmit, csak bement App Store-ba, ráment a GTA 3-ra, elkezdett betölteni, nem csinált semmit, újra indította, és azóta nem üzemel.
2011. dec. 21. 20:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!