Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Van egy laptopomon és nem...

Van egy laptopomon és nem tudom, hogy eladjam-e? Leírásba van a lényeg!

Figyelt kérdés

2 éve kaptam egy HP Pavilion laptopot amit olyan 180.000.ért vettünk , kistestvérem leöntötte vízzel 1 évvel később amikor már garancia sem volt, most elvittük szerelőhöz és mondta ,hogy elromlott az adatlap meg új winchester kellene bele . Az adatlapra 30.000et mondott a szerelő a winch. meg 10 et így 40+2 ezer forintból újra jó lenne remélhetőleg .

De ha nem akarjuk megcsináltatni akkor 10 ezret fizetne a laptopomért. Szerintetek eladjam neki és rakjak össze asztali gépet , vagy csináltassam meg 40 ért ?


2011. dec. 22. 13:35
 1/5 anonim ***** válasza:

Azt hogy megcsináltatnám e, azt nem tudom.Nehéz kérdés!


De az biztos hogy én oda nem adnám 10 ezerért.

Szedd szét, és add el te alkatrészenként valamilyen aukciós oldalon.

Csak a kijelző többet ér mint 10ezer.

Szerintem nagy eséllyel el is tudod adni.

Üdv

2011. dec. 22. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
10ezernél még a képernyő is többet ér benne. El ne add annyiért. Inkább tényleg add el alkatrészenként vagy add be bontóba még ott is sokkal többet kapsz érte.
2011. dec. 22. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Még valami.

A típusát nem írtad meg.

De érdemes szétnézni neked is.

Lehet kapsz 10-15ezer körül egy használt alaplapot.

Dobsz bele egy vinyót és kész.

Még ha nem is tartod meg. Használt gépként eladhatod 40körül simán.

Máris kerestél vele.

Üdv

2011. dec. 22. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Boky válasza:
Eladod neki 10-ér ő kijavítja olcsóbban mint amit neked mondott mert beszerzési ára olcsóbb... utána meg eladja jó drágán, elne add neki!
2011. dec. 22. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
valaki kérte a tipusát : Hp Pavilion dv5-1120eh
2011. dec. 22. 15:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!