Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mennyire számít az hogy az...

Mennyire számít az hogy az ember milyen idős, vagy milyen típusú winchestert használ OP-renszer futtatásához, illetve egyéb programok telepítéséhez?

Figyelt kérdés
2011. dec. 23. 00:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Két dolog van, az egyik, hogy minél régebbi a típus, annál valószínűbb, hogy lassú, ami azért rendesen betesz egy rendszernek, a másik, hogy szétkopott mechanikával annyira nem szerencsés rendszerpartíciónak használni egy lemezt.
2011. dec. 23. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
És ha mondjuk van egy nagyobb méretű (500 GB) samsung akármilyen vinyóm ami csak pár hónapos, és két partíciót létrehoznék rajta, az egyiken OP, a másikra telepítenék, az gyorsaság szempontjából optimális lenne?
2011. dec. 23. 00:54
 3/11 anonim ***** válasza:
Régen egy op rendszer 3-4 Mb volt ma 3-5 Giga rá se fér egy akkori HDD-re.Sok program nem is fut egy régi HDD-n mert kevés a pufferje vagy lassú ezért kiakad.
2011. dec. 23. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Jó azért annyira régi HHD-t nem használtam egy pár éves maxcell 40 Gb. Annyira nem értek hozzá hogy mélyebb információrétegeket is mondjak róla, de baj eddig még nem volt vele. Nem tudom mennyit nyernék vele, ha a már leírt HDD-re váltanék... ez itt a kérdés
2011. dec. 23. 00:59
 5/11 anonim ***** válasza:
Igen, az utóbbi eshetőség sokkal jobb. Pl. Win7-est egy régi ATA lemezre pakolni kész kínszenvedés. Csak amíg betöltődik, megőszülsz.
2011. dec. 23. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm, akkor szerintem tényleg megfogadom a tanácsot... asszem most húzok telepíteni OP-t!
2011. dec. 23. 01:01
 7/11 anonim ***** válasza:
Nálam 30 giga bőven elég a Win7-nek, de a biztonság kedvéért csinálj neki egy 40-es partíciót.
2011. dec. 23. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Nekem az 500GB-s az 350+115GB arányban van felosztva.


A 115-ösön bőven elfér minden program (elég sok nagyobbat használok)+Jópár játék is ha úgy tartaná kedvem hogy játsszak.


De ha adsz neki 40-50GB-ot akkor elfér a programok nagyrészével együtt is....a 40GB-s vinyót meg használhatod a fontosabb adataid másolatainak tárolására, alapjáraton meg kikötöd a rendszerből....sztem én így tenném.

2011. dec. 23. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Igen csak az van hogy van egy másik 40 gigás vinyóm is, és pont azon tárolom a fontosab adatokat, van külsőm ahol filmet, zenét miegyebet, volt egy külön vinyó csak a Windowsnak, de így mostmár van egy +, amit nem tudok mire használni.. na mindegy azért még biztos jó lesz valamire
2011. dec. 23. 03:51
 10/11 A kérdező kommentje:
Először is köszönöm, feltettem már a 7-et és tényleg sokkal jobban, gyorsabban megy a gép, pl. játékoknál úgy 40 FPS-el kapok többet, csupán egy gond maradt: nem találja a gépem az előző 40
2011. dec. 23. 05:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!