Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan lehet vistára telepíten...

Hogyan lehet vistára telepíteni? (többi lent)

Figyelt kérdés
Van egy win 7 home premiumom, de nekem vista kell. Netbookom van ezért nem tudok cd-ről bootolni. Ha a windows-ról próbálom telepíteni azt írja hogy nincs elegendő hely az ideiglenes fájlok elhelyezéséhez, ami 446 mb-t igényel. Azért mert a telepítéskor csinált magának egy 100 mb-s rendszer számára fenntartott lemezmeghajtót, amit valszin elsődlegesnek néz,. Hogy lehetne feltenni a vistát?
2011. dec. 23. 14:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ne akarjál Vistát... rakás szar...
2011. dec. 23. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Gondoltam hogy ez lesz a válasz, ez egy piros kezecske, nem az a kérdésem h egy rakás szar, hanem hogy hogyan tudnám feltenni rá, én ezt szeretem.
2011. dec. 23. 14:44
 3/11 anonim ***** válasza:
Jól van akkor. Egészségedre...
2011. dec. 23. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
ez még mindig nem válasz. Tudod itt a kérdésre kellene megadni a megfelelő választ, nem pedig a saját véleményedet.
2011. dec. 24. 08:01
 5/11 anonim ***** válasza:
47%
Én is wistát szeretnék és mivel én nemértek a telepitéséhez holnap szépen megyek és megrendelem magamnak a windows vistát , eredetibe mert én töltöttem le az internetröl de egy vágó Istvá játék nem indul rajta mert egy szart töltöttem le, mert itt valaki válaszolta neki is vistája van érdekes neki elindul nekem akor mért nem ? Amikor ami most van fennt azt egy boltba rakták rá 3000 ft ért és most az eredetit rakatom fel mert elegem van a sok bovli ingyenes szarból . A windows 7 meg nekem nemkell ha törik ha szakad megszerzem magamnak én azt a vistát mert pénzem van rá awindows 7 et meg tartsa meg magának aki gyártóta nekem a vistával az internetem is müködi de azzal a hülye window 7 tel 1000 újrainditás mire müködöt vistával ilyen nincs,csak aza bajom a vistával ami meg az én bajom hogy miért a szart töltöttem le az internetröl és miért nem az eredetit igy nagyot koppantam mert valamit biztosan kivet belöle a feltöltöje és azért nem indul az a vágó István ,de ennek véget vetek mert holnap megrendelem a windows vistát akár hogy istenitik a windows 7 et nekem felesleges pénzem nincs nekem is vista kell !! HÜLYE windows7
2012. jan. 22. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Utolsó, TE HÜLYE VAGY?

Nem vettek ki abból semmit, is mi a szar az a Vágó István játék? Nem csak az oprendszer van a gépen, más is lehet az oka... Csak gratulálni tudok, hogy 40 ezreket dobálsz ki ilyen felseleges szarokra...

2012. jan. 22. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

A vistának semmi baja nincs, főleg azok mondják rá azt hogy rossz, akik bedöltek a "lejárató" kampánynak. Most már van service pack 2, Platform frissítés is. Sőt kevesebb hibát véltem a vistában felfedezni mint a 7-ben.

Általában van mit javítani.

2012. jan. 28. 08:42
 8/11 anonim ***** válasza:
30%
Ugy ahogy mondodod a vista az jó operációs rendszer, nekem is megvan már eredetibe windows vista ultimate . Ez legalább müködik rendesen és százszor jobb mint a windows 7
2012. febr. 13. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Egyet értek veled. :)
2012. febr. 25. 12:37
 10/11 anonim ***** válasza:
6. hozzászó a vistával bizony müködik a vágó István játék tudom hogy más is van a gépen nem csa oprendszer . Nekem 5200 processzor 2gb ram 500 gb merevlemezem van a szerelö is mondta ez egy jó gép !
2012. ápr. 2. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!