Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan szerezhetek a számítógé...

Hogyan szerezhetek a számítógépemre specializált windowst?

Figyelt kérdés
Van egy HP compaq CQ 61 420SH laptopom és volt rá egy specializált windows ami eleve telepítve volt, sajnos nem csináltam biztonsági másolatot, és msotanra már megérett hogy újra rakjam a rendszert. Honnan tudnám letölteni ezt a típusspecifikus verziót?
2011. dec. 23. 15:31
 1/4 anonim ***** válasza:

Az nem típusspecifikus, csak a gyártó által előkészített változat. Nem tudom volt-e benne valami extra, vagy csak a szokásos fizetős programok ingyenes próbaváltozatai, de bármilyen Windowst felrakhatsz ha úgy tartja kedved, mindössze ott neked kell külön feltelepíteni az eszközillesztő programokat, hogy esetlegesen működjön a webcam/tapipad/wifi/egyéb. Ezeket letöltheted a gyártó honlapjáról, vagy megtalálod a géphez kapott CD-n.

De nem muszáj Windowst sem használni ha máshoz lenne kedved. :)


Ha az illesztőprogramokra van szükséged, itt megtalálhatod őket:

[link]


Mindössze válaszd ki azt a Windows verziót, amit telepítettél.

2011. dec. 23. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
2011. dec. 23. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszod! :) Úgy tudom hogy speckó windows volt, de azthiszem nem fogom tovább keresgélni. Elkezdtem amúgy már barátkozni ubuntuval :D de egyelőre csak virtuálisgépen futtatom. Egyelőre nem találok rajta semmit, de idővel mindenképp megszabadulok a windowstól. Kellemes ünnepeket mindenkinek!
2011. dec. 24. 16:48
 4/4 anonim ***** válasza:

Kiábrándíthatlak?

Nincs speckó winóóóz..

Vannak különböző verziók, ennyi.

Viszont ha OEM, mert ha így árulták akkor OEM-ed volt, elvileg van is rajta matrica a seriallal, meg hogy melyik win verzsön volt rajta.

2012. febr. 8. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!