Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért van a CPU használatom...

Miért van a CPU használatom majdnem mindig max-on, amikor nem fut olyan program, ami lefogná a gépet?

Figyelt kérdés

Intel CPU-m van 2 magos 2.2 GHz

Sokszor szokott fagyni a gép, de nem tudom miért, valami leterhelheti a gépet.

Skype, MSN, Xfire és Google Chrome futott legutóbb és fagyott a gép. De ezek a programok alig használták ki a gépet. Végig néztem a folyamatokat ott se volt semmi olyan, ami a gépet belassíthatná, mégis 90-100% között ugrál a CPU használat.

Az operációs rendszer közel 1 hónapja volt újratelepítve.


Szoktam játszani játékokkal is ott az szokott lenni, hogy egyszer megy folyamatosan 80-90 FPS-el, majd leugrik 40-60 FPS, és ez után megint lejjebb 20-35 FPS-ig. Ez Call of Duty 2 Multiplayerben volt közel 25 perc alatt.


2011. dec. 23. 16:55
 1/4 anonim ***** válasza:
esetleg vírus?
2011. dec. 23. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Feladat kezelö öszes folyamat mutatâsa

és nézd meg mi hasznâlja ki cpu t

ha cpu 90 100 ra megy akor kiija öszes folyamatnál is ami nagy % ban használja cpu t

ha semit nem mutáta akor virus és elrejti magát

használj valami normális ingyenes irtót

AVG és AntiMalware Bytes t is pl.

2011. dec. 23. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Amugy van hogy bug bol adodoan ezek a programok lefogjâk gépet minegyik amit felsoroltâl önmagában is leterhelheti "oknélkül"

msn skype chrome(pedig jó kis böngészö)

xfire nek kéne egyedül alacsony cpu használatunak leni de lehet hogy be kel alitanod valamit

de ha ezek mind együt futnak nem nagy csoda

föleg ha neted is lasabb féle

2011. dec. 23. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nekem a régi számítógépem (ugyanez a proc.,csak 2.7 ghz.) lassult KATASZTRÓFÁLISAN a skypetól.A GTA:SA 80 fps helyett 10-15 volt,amikor skype bentvolt.
2015. júl. 18. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!