Xbox 360 probléma?

Figyelt kérdés
mért nem viszi el a gép, az írt játékokat?
2011. dec. 23. 20:44
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
vagyis van a dungeon siege 3 azt viszi az is uj játék pedig de a saints row3 gears of war 3 ezeket nem viszi el, mért? bedob a játékba vagyis csak majdnem mikor sötét a kép és vissza a menübe! léci segitsetek
2011. dec. 23. 20:46
 2/18 anonim válasza:
azokhoz új flash kell
2011. dec. 23. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
a dungeon siege 3 hoz is nem? azt pedig elvitte! hol lehet meg nézni melyik flash van rajta?
2011. dec. 23. 21:05
 4/18 anonim válasza:

mikor volt utoljára flashelve?

van egy pár játék, ami még megy a régi flashel, de a gears of war 3 azok a játékok közé tartozik, ami 100%, hogy nem. tudom, mert nekem is ugyan ez a problémám

2011. dec. 23. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
nemtudom hogy mikori, ma vettem a gépet hol lehet megnézni? azt mondták a legujabb a 2.0 ás van rajta! és kb mennyiért rakják rá az ujjat? mert lehet átt vertek!
2011. dec. 23. 21:12
 6/18 anonim válasza:

hát, most nem tudnám megmondani melyik a legújabb verzió.

ha régi géped van, akkor kb 7000Ft-ért megcsinálják

2011. dec. 23. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
ha jol tudom akkor a 2.01 es, de hol tudnám megnézni? és biztos a flash a bajja? most az elöbb lépett fel 1 ujj probléma a joy al lemerült az elem töltöttem kb 10 percet és nem kapcsolodott be lehet aért mert nem töltödött fel rendesen? elnézést a hülyekérdésért de még nagyon kezdő vagyok!
2011. dec. 23. 21:20
 8/18 anonim válasza:

az elemnek több idő kell a töltéshez.

azt nem tudom hol lehet megnézni melyik verziót használja a géped. igazából sosem mélyedtem el benne. a lényeg, hogy ne próbáld otthon flashelni mert úgyis szervizben végzi:D

2011. dec. 23. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
de akkor h-h a dungeon siege 3 at elviszi? halottam olyanrol is hogy valami patchel kell a lemezt kiirni és akkor minde egy milyen flash van a gépen, akkor menni fog mindenképen ez igaz? köszi a válaszokat
2011. dec. 23. 21:49
 10/18 anonim válasza:

van, ami megy így is, de a legtöbb játék nem. pl a force unleashed 2-t októberben adták ki és megy, a gow3-at szeptemberben és nem fut.

szerintem a boot lemezre gondolsz. ha jól tudom, az egy régebbi verzióval működött.

vagy ha patch-re, akkor nem hiszem hogy megoldható. live-on kiszúrják hogy nem eredeti a játékod

2011. dec. 23. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!