Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Vettem egy HP pavilion g6...

Matthew4 kérdése:

Vettem egy HP pavilion g6 1213 laptopot.4 magos proci. Két videókártyát mutat egy radeon 6470 és egy radeon 6520-ast. Elindítom a minősítést és a Windows Aero asztali teljesítmény alacsony, mindössze 4,6 a többi viszont 6 felett van. MI lehet a gond?

Figyelt kérdés
2011. dec. 24. 21:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Semmi. Ennyit tud. Fogadd el kérlek. Köszi!
2012. jan. 8. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Jack Jonson ***** válasza:
nekem mind 5 felett van :D de integrált videókártyával 1.0 az egész
2012. jan. 8. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A Windows Aero Asztali Teljesítmény az integrált videókártyád, pontosabban APU-t használja (Radeon 6520G2), amíg pl. a játékteljesítmény már a dedikált videókártyát, a Radeon 6470-est. A többi most nem lényeges. Mivel az integrált videókártya az energiatakarékosságot szolgálja, ezért gyengébb a teljesítménye is, de az Aero-nak ez elég is. Ne félj, játékok esetén a másik videókártya lesz használatban. Ezek csak számok, nem biztos, hogy tükrözik a valóságot.
2014. júl. 13. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!