Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért van az hogy a laptop-om...

Miért van az hogy a laptop-om erősebb paraméterekkel rendelkezik, mint az asztali gépem még is jóval gyengébb a teljesítménye?

Figyelt kérdés

Többször észrevettem hogy akadoznak a dolgok a laptop-on (friss operációs rendszerrel) holott jóval erősebb, mint az asztali számítógép.

Felraktam egy játékot és megnéztem hogy mennyi FPS van rajta, és ameddig az asztali gépen 250 volt, laptop-on 30-40 között ingázott.


2011. dec. 24. 22:40
 1/5 lindmayer ***** válasza:

lehet hogy az asztalin van egy videókártya, és a laptopon meg csak az alaplapi van

írd meg milyen az asztali géped és milyen a laptopod(pontos adatok)

milyen oprendszert használsz

és melyik játékról van szó

2011. dec. 24. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Igen több infó kéne.

Amúgy ne ess abba a hibába amibe sokan szoktak hogy a hardverek neve alapján saccolják a teljesítményt és nem nézik a dasktop és mobil közti különbségeket.

2011. dec. 24. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Ilyen a laptop:

[link]


Asztali számítógép:

2gb ddr2

AMD 2 magos 2,2-es processzor

A videókártyát most nem tudom fejből megmondani és megnézni sem tudom, de igazából a laptop a lényeg nem az asztali gép.


Mivel régen Call of Duty 2-vel játszottam multiplayer-ben sokat, ezért ott néztem meg az FPS-t ugyan olyan beállításokkal az számomra mérvadó.

2011. dec. 25. 10:42
 4/5 anonim ***** válasza:
Az a baj hogy a notitban egy intel féle IGP van. Ennek teljesítménye elég harmatos.
2011. dec. 25. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
És ezzel lehet valamit kezdeni? Gondolom nem olcsó mulatság lecserélni laptop-ba egy videókártyát?!
2011. dec. 26. 19:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!