Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Azt írja a GALAXY ACE-em hogy...

Azt írja a GALAXY ACE-em hogy a belső memória megtelt. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Nincs rajta semmi nagy dolog. Facebook, és még pár más alap program.16 GB-os az SD-m és azon vannak a zenék meg minden. Tényleg csak 3-4 program van rajta, és mar sms-t sem tudok fogadni, mert azis megtelt, de az sms-ek is kitöröltem már, és úgyis kiírja.:S aki tudja mivan ezzel az légyszi segítsen.

köszi


2011. dec. 25. 23:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Helyezd át azokat az alkalmazásokat a kártyára amit át lehet, és tölts le egy cache cleaner-t a Marketről. Aztán azt futtasd és fel fog szabadulni pár mega.
2011. dec. 26. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszi! sokat segítettél!:)
2011. dec. 26. 13:45
 3/4 teakwonchuck válasza:
Pár mega fel fog szabadulni?? Hát a telefon egész memóriája 150 MB csak!! Én is pont ezzel a problémával küzdök:(( Amikor megvettem, ki gondolta, hogy a memóriakártyára semmit nem ment el!! Segítsetek légyszives, köszi.
2012. ápr. 10. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
igaza van a kerdezonek ez nagyon SZ*R igy !!!!!!! nekem is ez van es 1altalan nem lehet athelyezni semmit a memora!!!
2013. jún. 28. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!