Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hírtelen elsötétült a laptopom...

BubbleBumm kérdése:

Hírtelen elsötétült a laptopom képernyője. Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés

Egyszer már volt ilyen problémám, hogy az Acer Aspire 6920G laptopomnak a képernyője elsötétült. Hiába töltöttem, ugyanúgy sötét maradt, még újra is indítottam a rendszert, semmi nem történt. Aztán kihúztam, érdekesen még világosabb is lett. TV-re HDMI kábellel rákötöttem, ott nagyon fényes. Az első ilyen eset Win7 alatt történt - valamilyen úton-módon megjavult külső beavatkozás nélkül-, a második pedig Win XP SP3 alatt. Minden lehetséges világítással kapcsolatos dolgot átnéztem a rendszerben, de nem jutottam előrébb, videokártya driver programját is átnéztem, semmi. Neten is nézelődtem, mit lehetne tenni, amiket találtam ki is próbáltam, szintén semmi sem történt.


A laptopom Áprilisban lesz 3 éves.


Mit teendő ilyenkor hogy ne kelljen szervízelni? Előre is köszönöm a válaszokat!


2011. dec. 26. 00:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Ilyenkor próbáld meg ki-be kapcsolgatni a háttérvilágítást.
2011. dec. 26. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
nem igazán értek hozzá, de azt hogyan kell?
2011. dec. 26. 01:54
 3/4 anonim ***** válasza:
Azt hiszem a tiéden FN + F5 a monitor váltás, hátha arra reagál.
2011. dec. 26. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Fn + F6

hiába nyomkodtam, semmi nem történt... :/ azért köszönöm

2011. dec. 26. 18:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!