Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Melyik Western Digital külső...

Melyik Western Digital külső merevlemezet ajánlanátok számítógéphez és TV-hez?

Figyelt kérdés
egy külsõ merevlemezt akarok venni olyan célra, hogy mind az asztali gépemen, mind a laptopomon vészesen elfogyott a hely, így fájlok tárolására kéne a hdd. fõleg wd, nagyon esetlegesen samsung lenne, de nem tudom milyen. az asztalihoz és a laptophoz kéne plusz a tv-hez. LG M2362DP 23" monitor TV-m van. ez ugye akkor tudna róla lejátszani filmet? milyen külsõ hdd lenne a legjobb? 1 TB-osat terveztem, max 25 ezerért. az mindegy, hogy usb 2.0 vagy 3.0? nem nagyon értek az ilyenhez, úgyhogy minden segítséget elfogadok és elõre köszönöm.
2011. dec. 26. 20:19
 1/1 anonim ***** válasza:
A típusa szerintem nagyjából mindegy ebben az árkategóriában. ha van rá mód, inkább az usb 3-ast vedd meg. Persze ahhoz, hogy kihasználd az usb3 sebességét, olyan alaplap kell, ami szintén tudja.
2011. dec. 26. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!