Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mi a baj a Tabletemmel?

Jujubas kérdése:

Mi a baj a Tabletemmel?

Figyelt kérdés
Vettem egy WayteQ X-Tab 100 nevű Tablet Pc-t és idáig jól működött, de most van vele egy olyan bajom hogy a beállításokat nem nyitja meg. Belelép de nincs benne semmi és egyből be is zárja. Éh néha kiírja amikor meg akarom nyitni hogy a ....beállítások.. alkalmazás váratlanul leállt meg vmi hiba... nemtudtok segíteni? Pl. ha újra lehetne rakni az androidot vagy az egész gépet...
2011. dec. 27. 01:02
 1/7 anonim ***** válasza:
Tabletekhez nem igazán értek, de nincs rajta reset gomb?
2011. dec. 27. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hát van egy kis lyuk a HDMI csatlakozó mellett ami mellé azvan írva hogy Reset. De az csak egy kis lyuk. Olyan mint a CD olvasókon van a gépnél hogy ha beledugsz pl. egy tűt akk kinyílik. De ezzel nemtom igazándiból mitkéne csinálni. Nincs ötleted?
2011. dec. 27. 01:35
 3/7 anonim ***** válasza:
Első válaszoló vagyok, mint említettem még a kezemben sem tartottam tabletet, szóval így nem nagyon van ötletem :S Remélhetőleg jön valaki aki ért hozzá ;)
2011. dec. 27. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hát igen remélem majd lesz valaki, mert nemakarnám felvinni Pestre hogyha meglehetne ígyis csinálni. De azért köszi, mert megpróbálom resetelni és ez eszembesem jutott:))
2011. dec. 27. 01:47
 5/7 anonim ***** válasza:

Valami megoldás biztos van, hogy otthon újratudd telepíteni.

Nekem egy LG O1 -van viszont ez nem tablet csak rendes androidos készülék, ezt viszont nem nehéz újratelepíteni.

2011. dec. 27. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Egyébként van még egy ötletem:

Futass le egy gyári állapot visszaállitást.

Beállitások/Adatvédelmi beállitások/Gyári adatok visszaállitása.


Ez mindent töröl a telefonról, sd kártyán kívül.

2011. dec. 27. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hát ez lehet jólenne csak pont a beállítások nemnyílik meg...
2011. dec. 27. 12:46

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!