Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A számítógépen van egy olyan...

A számítógépen van egy olyan mappa, ami megjeleníti az összes interneten látott képet. Ezt hol találom?

Figyelt kérdés
Egyszer már találkoztam vele, minden kép ott volt, amit a neten nézegettem, csak kicsiben.
2011. dec. 27. 15:21
 1/7 anonim ***** válasza:
Oprendszer?
2011. dec. 27. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
ha tudod a választ, légyszi írd meg, melyik mappában lehet és hol, gondolom ez szabványszerűen minden gépnél ugyanaz, ha meg nem, az arrogáns visszakérdezésektől kímélj meg. Lehet, hogy ez valami alapvető dolog, de én nem értek hozzá.
2011. dec. 27. 15:46
 3/7 anonim ***** válasza:

Arrogáns?

Jól van... Ha képtelen vagy felfogni hogy minden operációs rendszeren máshol van, akkor talán nem is fogsz értelmes választ kapni. Ilyen nehéz válaszolni?

2011. dec. 27. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 2xSü ***** válasza:

1. Milyen operációs rendszert használsz? (XP? Vista? Win7? Linux? …)

2. Milyen böngészőt használsz (verziószámmal együtt)?


„gondolom ez szabványszerűen minden gépnél ugyanaz”


Nem. Ez elsősorban a böngészőtől függ. De mivel a böngésző a saját felhasználói mappádhoz képest hozza létre az gyorsítótár fájljait tartalmazó mappát, ezért így függ az operációs rendszertől is. (Microsofték előszeretettel változtatják ennek az elérési útját.)


Viszont annyit tudnod kell, hogy nem az összes interneten látott kép van ott, hanem csak a legutóbbiak. (Van egy méretkorlát. Minden letöltött kép a gyorsítótárba kerül. Ha a rendelkezésre álló méretet túllépné, akkor törli a legrégebben használtakat.)

2011. dec. 27. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

windows xp professional

Ugye erre vagy kiváncsi?

bocsi, hogy leoltottalak, félreértettem

2011. dec. 27. 15:59
 6/7 A kérdező kommentje:
google chrome-om van, a verziószámot hol lehet megnézni?
2011. dec. 27. 16:00
 7/7 2xSü ***** válasza:

A gond az, hogy a Chrome nem 100%-ig úgy tárolja a gyorsítótárban a fájlokat, hogy meg lehessen nézni.


A kérdés, hogy mihez kell neked ez az információ. Ha meg akarod nézni ezeket a fájlokat, akkor inkább ajánlok egy segédprogramot:

[link]


Ha törölni akarod őket – eltüntetni a böngészés nyomait –, akkor meg inkább a Chrome beépített funkcióját ajánlom:

Másold be a Chrome címsorába: chrome://settings/clearBrowserData

A lényeg, hogy legyen bejelölve a „Gyorsítótár ürítése”.

(Az előzmények törlését szerintem nem kell magyarázni. A letöltési előzmények a befejezett letöltési listát üríti. A cookie-kal érdemes vigyázni, mert az automatikus bejelentkezéshez szükséges információk is cookie-kban tárolódnak. A többi pontot sem kell szerintem különösképpen megmagyarázni.)

2011. dec. 28. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!