Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Azt hiszem beázott a telóm....

Azt hiszem beázott a telóm. Mit csináljak vele?

Figyelt kérdés

LG GT500-ról van szó. A fürdőszobában hallgattam zenét és hát elég nagy gőz volt, DE VÍZ NEM ÉRTE!!

Azóta nem működik se az alján a 3 gomb, se az oldalán... Más baja nincs.

Beraktam ilyen melegítő lámpa alá. Ha kiszárad van rá esély, hogy működni fog?


Előre is köszönöm a válaszokat! :)


2011. dec. 27. 21:41
 1/5 A kérdező kommentje:
Hoppá nem jó kategóriába raktam fel. :$ Remélem azért tudtok segíteni... :D
2011. dec. 27. 21:42
 2/5 MaXXeGee ***** válasza:
Ha kiszárad, megtudjuk :) Jóslásokba felesleges lenne bonyolódni, topictól függetlenül. Garancia az nem lesz rá, ugyanis van ezekben egy indikátor, ami ha nedvességet ér, elszíneződik... szóval ezen múlik, hogy esetleg javítani/cserélni fogják e. Én szétszedett állapotban (hátlap ha lehet akkor előlap le akksi ki, sim kártya ki), és "hajszárító", de ne túl közelről .. :)
2011. dec. 27. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Már amúgy sem garis...

Úgy tudom használni, hogy memókari ki-be és akkor világít a képernyő és úgy tudom feloldani a billentyűzárat....

Ha kiveszem az akksit és nem javulnak meg a gombok, akkor nem tudom többet bekapcsolni. :S :D

2011. dec. 27. 22:04
 4/5 MaXXeGee ***** válasza:
Akkor addig ments le róla a fontos dolgokat (pl telefonkönyv) amíg van rá lehetőséged ... :)
2011. dec. 27. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Hát ez nem javult meg...

Ha elviszem megcsináltatni, és csak ki kell szárítani (úgy tudom valami lézerrel ki lehet szárítani), akkor az kb mennyibe kerül?

2011. dec. 29. 19:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!