Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Vajon miért nem jelentkezik...

Vajon miért nem jelentkezik az automatikus lejátszás fényképezőgép csatlakoztatása esetén a Win7-en?

Figyelt kérdés
Minden másnál működik az automatikus lejátszás, csak a fényképezőgép esetén nem. Kérdés megjelenítésére van állítva. Két fényképezővel is próbáltam. Felismeri, érzékeli a fényképezőt a sajátgépen (ja, bocs, a Számítógépen) megjelenik, de nem jön elő semmilyen ablak, ami szokott más eszköz esetén. Persze a sajátgépből be tudom másolni a képeket, videókat, csak érdekel a probléma miértje. Win7 Ultimate egyébként. Köszönöm!
2011. dec. 28. 13:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Azt a szoftwert kell kijelölni amit a fényképezőgéphez kaptál :)
2011. dec. 28. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Eddig semmiféle szoftver nem kellett a fényképezőgépeimhez, az XP felismerte, telepítette és már be is jött az automatikus lejátszás ablaka, ahol aztán már kiválaszthattam a megfelelő szoftvert, vagy a windows beépített importálóját. Most azonban a Win7-ben nem működik egyáltalán. Mondom, felismeri, sajátgépben kijelzi, de automatikus lejátszás nincs. Hiába jelölöm ki mondjuk az ACDSee-t, rá se bagózik, nem történik semmi.
2011. dec. 28. 16:28
 3/5 anonim ***** válasza:

[link]


nézd meg ezt


lehet hogy véletlen elnyomtál valamit

2011. dec. 28. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Rájöttem mi a baj, nemrég letöröltem a gépről a Photoshop program AdobeBridge-részét, ami úgy látszik beírta magát az automatikus lejátszásba, a hiánya okozta a problémát. Visszatelepítése megszüntette a hibát.

Köszönöm a válaszokat!

2011. dec. 29. 13:15
 5/5 anonim ***** válasza:
:))
2011. dec. 30. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!