Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Wifim nem talál jelet miután...

Wifim nem talál jelet miután újra raktam a laptopomat (MSI GX630X) windows 7-el! Megoldás?

Figyelt kérdés
Olvastam,hogy kellene valami wifi driver frissítés,de fogalmam sincs hol keressem és azt se tudom,hogy hol tudnám megnézni,hogy a gépemen milyen wifi kártya van,amihez ugye a frissítés kellene!Eredetileg a gép Vistás volt,de windows 7 lett rá téve!Várom a segítségeket és köszönöm előre is!
2011. dec. 29. 15:43
 1/2 P.O.C. ***** válasza:

Vannak driverek 32-bites Windows 7-hez a hivatalos oldalon is:

[link]


Amúgy nem frissítés kell, hanem telepítés. A frissítés azt jelenti, hogy egy régebbi szoftvert újabbra cserélsz. De neked nincs régebbi sem.

A közhiedelemmel ellentétben meg a Windows 7 nem ismer fel minden harver -t, nem is várható el egy 3 GB -os telepítőtől, hogy több százezer alkatrész illesztőjét tartalmazza, persze sokhoz megtalálhatja később a Windows Update -en.

2011. dec. 29. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Meg is oldotta a linked a problémámat köszi szépen!Ezt az oldalt el is mentetem ,mert láttam ,hogy az összes drivert megtalálhatom itt!Köszi és Buék:)
2011. dec. 29. 19:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!