Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Programok telepítésénél...

Programok telepítésénél semmilyen szöveg nem jelenik meg, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Ma reggel visszaállítottam a gyári beállításokat és utána le akartam tölteni egy vírusirtó demóját (nod32), ami sikerült is, de a telepítésnél már gondok voltak. Feljött az ablak, de semmilyen szöveg nem jelent meg rajta. Az ikonok látszanak, de szintén üresek. Utána kipóbáltam egy másik vírusírtóval (AVG) is és ugyanez történt. Van valami ötletetek, hogy hogyan oldjam meg?
2011. dec. 29. 18:37
 1/2 anonim ***** válasza:

Hát igen, gondolom valami warez oldalról töltötted le a Nod32-t, mert ott van ingyenes kód is hozzá. Persze trójaival együtt értendő.

Ha innen teszed, nem történik ez:

[link]

Nincs mit tenni, a Windows-t újra kell telepíteni.

2011. dec. 29. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi, újratelepítettem és most úgy tűnik minden rendben. Szerintem nem a vírusírtóval volt a gond, mert a próbaváltozatot akartam letölteni a hivatalos oldalról, amit te is linkeltél, sanszos, hogy korábban szereztem be valami kártevőt.
2011. dec. 30. 13:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!