Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Vettem egy Toshiba Qosmio...

Medebee kérdése:

Vettem egy Toshiba Qosmio x770-11c laptopot. Mi lehet a probléma, hogy ezen a laptopon a gta4 10 percig folyamatosan fut utána élkezd laggolni 5-10 mspercig aztán megint 3 percig folymatos, és igy tovább? De Pl. Az assassin creed revelations is?

Figyelt kérdés

IntelŸ Core™ i7-2670QM processzor,1000 GB (Solid State Hybrid 4G Drive meghajtó 500 GB kapacitással és 4 GB NAND Flash memória + 500 GB) GB;8,192 (4,096 + 4,096) MB

DDR3 RAM (1333 MHz);NVIDIAŸ GeForceŸ GTX 560M, CUDA™ technológiával


2011. dec. 30. 18:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Laptopok nem alkalmasak játékokra, illetve csak korlátokkal.
2011. dec. 30. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Xd ilyen laptopra ezţ irni:)

ha elkezd laggolni de késöb akor valószinüleg melegszik mértél hömérsékletet a hardvereken?

valami pŕogramal

hát ha igy nézük elsönek végülis igaza van mert kel hozá hütö laptophoz ha folyamatosan maxon terheled

igazából simáb kelene menie teljesen

nekem is és mástól is halotam már ha melegszik akor lecsökent teljesitménye

.

de etöl fügetlen tengernyi egyéb gond lehet

virus hardver hiba

netán még ezt az erömü laptopot is runingoltad??

2011. dec. 31. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Bocs a sok elirásért utolsó szó amugy tuningoltad:p
2011. dec. 31. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

valószínűleg túlmelegszik,nem tud megfelelően hűteni.

fújd ki belőle a port pl sűrített levegővel (pc-s boltokban lehet ált. kapni dobozost)

vagy szedd le az alját,és fújd ki a port a ventilárnál,és takarísd azt is le

2012. jan. 2. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Igen ez jó ötlet csakhogy vete vagyis gondlom vadi új pár hetes tehát csak egy laptophütö használata lesz megoldás

valami márkásab job lene márka miat még nem drágáb csak a felszerelés miat

coolermaster pl.

amugy garancia szervizel nem könyü felveni a kapcsolatot? hogy a felsleges programokat ritkitsák meg kicsit? ha már ök teték rá... és csak tudják mi fontos és mi nem

2012. jan. 2. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!