Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért nem tudom lejátszani a...

Miért nem tudom lejátszani a letöltött torrentet?

Figyelt kérdés

Szóval, letöltöttem már egy párat, és eddig csak egyet tudtam megnézni, mert a többit nem indítja el v.miért.

Segítsetek! Nő vagyok hozzá. (egyébként is.)


2009. máj. 21. 15:07
1 2
 1/13 anonim válasza:
63%
Magát a torrentet -ez egy pár kilobyte-os dolog -vagy a mozifilmet vagy progit, aminek letöltésére a torrent vonatkozik?
2009. máj. 21. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Ja, hát ez-az! Ennyire nem értek hozzá :-)

Szóval, azokat a filmeket, amiket a torrent oldalon keresztül töltöttem le.

Lehet, hogy a WinRar-ban kellene v.mit...?

2009. máj. 21. 17:11
 3/13 anonim ***** válasza:

Mit töltöttél el, filmet?

Ha sok kis fájl van pl. rar, r00, r01 stb, akkor ki kell csomagolni először.

Utána ha ISO, BIN/CUE, MDF/MDS, NRG képfájlt kapsz, akkor azt kiírhatod DVD-re Nero-val vagy DVDDEcrypter-

rel vagy Alcohol 120%-kal.


Esetleg bemountolhatod Daemon-tools-szal vagy Alcohol 120%-kal, hogy egy virtuális meghajtón keresztül (minta egy lemezen lenne betéve) meg tudja nézni.

2009. máj. 21. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
73%

A torrentoldalakon talalsz DVD es DivX tipusu filmeket.

A DVD kb.4.3GB,a DivX pedig altalaban 700MB(de lehet tobb vagy kevesebb is).

A DVD tipusu filmek WinRAR.iso file-ok,ezeket DAEMON Tools - ba rakod es onnan le tudod jatszani,vagy DVD-re irni.

A DivX tipusu filmek altalaban avi file-ok.Ezek lehetnek becsomagolva,vagy nem.Ha be van csomagolva akkor WinRAR-ral ki kell csomagoljad.Ezeket a filmeket en KMPlayer-rel szoktam nezni(innen letoltheted: [link]

Hat ennyi,remelem segitettem!

2009. máj. 21. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Most ott tartok, hogy letöltöttem a KMPlayert, és a DAEMON tools-t.


Köszi a segítséget eddig is, de kérdezhetek még ha elakadok?

2009. máj. 21. 19:05
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Persze,ha tudok szivesen valaszolok.Amugy en is no vagyok.
2009. máj. 21. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Az jó!!! Ügyes vagy!


A daemont nem tudom beállítani, hogy ne csak kép fájlt nyisson meg, hanem a többit is. A legújabb verziót telepítettem.

2009. máj. 21. 21:04
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Jobb klikk(az ikonra) - Tool Panel - Beallitasok - Integration - Mindent kijelol - Alkalmaz.
2009. máj. 21. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Szia,ezt is elolvashatod: [link]
2009. máj. 22. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
Bocs,hogy belekontárkodok én is ilyen gonddal küzdök,csak másképpen. Letöltöttem nagy nehezen kemény 12 óra alatt torenten egy filmet, aminek a mappájában van egy rar.fájl, amit amikor ki akarok csomagolni, kér egy jelszót. A letöltésnél nem tudtam, hogy kérni fog ilyet. Mit csináljak? A filmet hetek óta keresgéltem, máshol nem találtam. Egy 3d-s koncertfilmről van szó, gondolom így már tudjátok is melyikről van szó. Szóval ha valaki tudna segíteni, nagyon megköszönném!
2009. máj. 25. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!