Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Notebook (HP6715b) tisztítása?

Notebook (HP6715b) tisztítása?

Figyelt kérdés
Egyre jobban melegegszik a laptopom használat közben. Mindkét CPU eléri a 80C fokot. A sűrített levegős palack használata (szellőzőlyukakon át) csak ideiglenes megoldást nyújt. Tudja valaki, hoogy hol tisztítják ki nagyon olcsón és gyorsan (nem szeretném ott hagyni a gépet. Esetleg hogy szedhetném szét a gépem? Kicsavartam az összes csavart és minden fület kipattintottam, de nem mertem erőltetni, nem kött szét. Ötletek, tippek?
2009. máj. 21. 17:20
 1/1 A kérdező kommentje:

Még egy kísérletet tettem a szétszedésére (reménytelenül). Minden csavart kiszedtem (kb 20 darab). Kiszedtem a RAM-ot, winchester-t, memóriát, wifi adaptert, Bluetooth-ot, akkut, a bill. csavarjait is kicsavartam (nem sikerült kipattintanom). És valami miatt mégse tudtam kettészedni a gépet, mert az egyik sarok nem engedett (ahol a proci, procihűtő, és a meleg levegő távozását elősgeítő rés található).

Senkinek semmi ötlete? Most annyit sikerült elérni, hogy 55 fokosak a procik (80-85 helyett). Sűrített levegővel benyomtam a réseken...

2009. máj. 21. 19:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!