Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Windows XP újratelepítés. Mi...

Windows XP újratelepítés. Mi a hiba? :/

Figyelt kérdés

Sziasztok! :)

Az lenne a problémám hogy letölöttem a Windows XP t torentről..:$ Kiírtam egy cd re és feltelepítettem egy gépre minden szépen ment amíg el nem indult a telepítés után...

Csak az alap windows téma van rajta :S Internet explorert éppen h csak megnyitja és be is zárja az alap hátérképek zenék stb hiányoznak és szinte semmit nem lehet csinálni a gépen... :S:/

Gondolom azért mert torentes a windows :S Tudna nekem valaki erre egy megoldást? :)


2012. jan. 1. 18:57
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
A Windows XP 4ever-t szedd le, azzal nem lesz gondod, minden szükséges progi rajta van de tartsd a közelven az alaplapod telepítőjét, hátha kell.
2012. jan. 1. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
honnan töltötted?
2012. jan. 1. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

ma 19:03

soha

2012. jan. 1. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
jav: tartsd kéznél..
2012. jan. 1. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 P.O.C. ***** válasza:

A torrent -en sokszor csak takony pistike Windows -ok vannak. Ezek stabilitása és megbízhatósága hagy némi kívánmnivalót.

Eredeti MSDN telepítőt kell használni. Azokkal biztos nem lesz baj, mert nem piszkált beléjük senki

Innen elvileg le tudod szedni:

[link]

2012. jan. 1. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

WindowsXP4ever 2011.12.26 - totál friss

microbit.eu

majomp...

Teracode

Beload

2012. jan. 1. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors válaszokat :D

ezt a verziót szedtem le:

[link]

2012. jan. 1. 19:11
 8/19 A kérdező kommentje:
WindowsXP4ever ezt ugyanugy kell kiírni mint a többit? :$
2012. jan. 1. 19:12
 9/19 anonim ***** válasza:

Én a 4evert másfél éve használom 3 gépen

Ebből egy Laptop, egy régi 1200 Celeron és egy Intel 2,4 Dual gép amelyiken van egy Win7 is.

Nem igaz, hogy nem jó. Az utolsón végin jó a telepítés, az októberi akadt valóban.

2012. jan. 1. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

az a baj a pistike windozal hogy sajnos néha a drivereket is beintegrálja ,aztán ha van egy uj hadver és felakarjuk rakni jönnek a baz+ ek


meg aztán sok olyan programot beállítást tartalmaz amit én pl nem is akarok :)

2012. jan. 1. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!