Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Van egy ASUS x50vl laptopom...

Van egy ASUS x50vl laptopom és olyan problémám lenne vele, hogy nem olvas be egy eredeti CD-t, ebben kérem a segítségetek, hogy mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
Úgy volt ez a jelenség, hogy mikor megvettem eredetibe a CD t akkor tökéletesen működött, utána már nem játszottam vele és eltettem a tokjába, kb 2 hét után felakartam telepíteni de nem olvasta be a CD t próbáltam mindenhogy tisztítottam de semmi. Egyik barátomnak megvan ez a játék megpróbáltam az ő CD jével de azzal sem ment pedig neki gond nélkül beolvasta és nekem is minden fajta CD t DVD t beolvas csak ezt az 1 játékot nem aki tudja mi lehet a probléma írjon mert fontos lenne.
2012. jan. 1. 19:32
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!