Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Windows 7-ben hogyan kell a...

Windows 7-ben hogyan kell a mappákat kezelni (sürgősen segítsgé kéne :S)?

Figyelt kérdés
Véletlenül a Képek mappát úgy mindenestül bele húztam a Dokumentumokba. Azóta, ha megpróbálom kitörölni a Dokumentumokból, akkor a Képekből is kitörlődik. Ha pedig csak a Képekbe másolom vissza, akkor is visszamásolódik oda. Így most kétszer van meg! Mit kezdjek vele??
2012. jan. 2. 10:08
 1/5 anonim ***** válasza:

A Windows Intézővel:

Start Dokumentumok és ott ugye ott lesz a Képek mappa

Kicsinyitsd le ezt az ablakot kb. a képernyő felére de ne zárd be

Start Számitógép és a C vagy D meghajtóra klikk

Előjön ez az ablak is de ne zárd be

Menj vissza a Dokumentum ablakba, onnan lenyomott jobbklikkel huzd át a Képek mappát a C vagy D meghajtó ablakba, elengeded az egeret és válaszd az Áthelyezést

Start >Dokumentumok>Könyvtárak ablakot hozd be/más uton is lehet, vagyis bal oldalon keress olyat, hogy Könyvtárak és arra katt, akkor is előjön/

Menj vissza a C vagy D meghajtóra, lenyomott jobb klikk a Képek mappára és huzd át a Könyvtárak ablakba, elengeded az egeret és válaszd az Áthelyezés menűt

Ezzel két lépcsőben ugyan, de áthelyezted a Képek mappát oda, ahová való, azaz a Médiatárba, ahol a Dokumentum könyvtár, a Videok könyvtár, a Zene könyvtár és az általad elrontott Képtár könyvtár kell, hogy legyen.

2012. jan. 2. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem tudom áthelyezni, mert az írja ki, hogy az egyik fájlt használom valami más helyen. Pedig mindent bezártam!
2012. jan. 2. 12:40
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi, végül sikerült megoldanom, többnyire a te módszereddel. ^^ Köszi!
2012. jan. 2. 12:51
 4/5 anonim ***** válasza:

Mi jön elő az alábbi utvonalakon:

1./ Start>Képek

2./ Start>Dokumentumok

3./ Start>Neved/Személyes mappanév/

2012. jan. 2. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
ok, mert vittem volna tovább a témát.
2012. jan. 2. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!