Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan lehetne még fejleszteni...

Hogyan lehetne még fejleszteni a gépem?

Figyelt kérdés

Bocsi, ha bénának tűnök ebben a témában, még nem igazán értek az ilyenekhez..

Szóval az a lényeg, hogy nem rég vettünk új procit a gépembe (You Have: Intel(R) Core(TM)2 CPU 6400 @ 2.13GHz) SW:TOR miatt, mert a régivel nem ment volna (játék gépigény: 2.0GHz-es intel dual core proci), de így is eléggé akad meg lassú :s csak az én alaplapomba elvileg nem lehet már nagyon jobbat venni (vagy ami ennél jobb és bele lehet rakni azt alig kapni) tehát nem tudom, lehet még kezdeni valamit ezzel a géppel, hogy jobban menjen a játék? Vagy ha alaplapot is cserélnék meg processzort is megint akkor milyet érdemes és kb mennyibe kerülne?


Remélem azért valaki elolvassa és tudtok segíteni :D Bocsi, hogy kicsit hosszú lett..


2012. jan. 2. 19:16
 1/9 anonim ***** válasza:
Ramod mennyi?Amúgy ha leírnád az egész konfigot az sokat segítene.
2012. jan. 2. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Videókártya milyen?
2012. jan. 2. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Jenci ***** válasza:
Ja,megírhatnád a konfigodat és,hogy mennyit szánnál rá.
2012. jan. 2. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

2.1 GB RAM (minimum 1.5 GB kéne)

Videokártya: ATI Radeon Graphics Processor (0x95C5)


Olyan 50ezret szánnék rá, bár ha többe kerülne de tényleg jól meg lehetne csinálni akkor lehetne több is csak félek mire összespórolnám rá a pénzt már elavulna

2012. jan. 2. 19:43
 5/9 anonim ***** válasza:

Az egész gép?

Ram, vga, táp ,alaplap, hdd,

2012. jan. 2. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Jenci ***** válasza:
Hát én úgy látom,elég nagy a lemaradás.Ha most nincs rá keret,akkor ideiglenesen fel lehet dobni egy videókártyával és memóriával.Vehetsz használtan vagy újonnan is.Nem tudom,hogy milyen a tápod,de szerintem az is kell bele.Abba az 50 ezerbe nem sok minden fér bele újonnan.Videokártyából egy HD 6750-es kb 30 ezer.Memória újonnan 6000 körül van 4Gb.Tápot is újat vennék,az kb 10-12 körül van egy 450W-os.Ez a három dolog mindenképpen kell,hogy tudjál játszani.Ez kb 50 ezer.
2012. jan. 2. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

hát így is tudok, csak tényleg nem a legjobb...


és amúgy a driver frissítés vagy mi az használna? (hogy milyen táp meg ilyenek van benne azt hol tudom megnézni amúgy?)

2012. jan. 2. 20:38
 8/9 Jenci ***** válasza:

A driver frissítés nem segít,mert nem arra való.A géped adatait az Everest Home progival tudod megnézni.


[link]

2012. jan. 2. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
sajnos ez a gép nem valami jó. de tudod tuningolni a procit és a vga-t is. az hogy mennyire tudod tuningolni az attól is függ hogy milyen a proci és a vga de ha lehet akkor se sokat, de ez addig jelenthet rövidtávú megoldást amig benem szerzel egy jobb gépet
2012. jan. 3. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!